Zbavte se bakterií a nečistot ve spárách i dlažbách

Na první pohled jsou možná dokonale čisté a nikde není ani smítko. Všechno voní čistotou a ve vzduchu jsou ještě teď cítit dezinfekční prostředky. Ale vážně jste přesvědčeni, že běžné vytírání nebo i drhnutí dlažby a spár odstraní veškeré bakterie? Neodstraní.

I pokud dbáme na pravidelné čištění dlažby, nikdy nedosáhneme takového výsledku, jako když si povoláme profesionály z čisticí firmy. Můžete vytírat, dezinfikovat, drhnout kartáčem, ale zažraných nečistot a nebezpečných bakterií se stejně jen těžko zbavíte – a když už, tak jen na krátkou dobu. A to nemluvíme o čištění spár – to je ještě náročnější a zákeřnější a jen málokdy se vám to povede dovést k dokonalosti. Přitom stačí jednou za čas si povolat úklidovou firmu, která se na podobné úkony specializuje a disponuje proto potřebnými technickými i čisticími prostředky – vše je hned a na dlouhou dobu dokonale čisté a vypadá jako nové.

Bez starostí

Většina firem má zařízený úklid od úklidových firem, stejně tak bytová družstva či společenství vlastníků. Ale stejně tak všichni dobře vědí, že pracovníci těchto firem mají mnohdy tendenci odbýt svou práci a jejich výsledky nejsou takové, jak bychom si představovali. I proto je vhodné jednou za čas povolat někoho jiného. Nemluvě o tom, že dlažby potřebují mnohem větší péči než jen běžné vytření – jen tak se zachová jejich lesk a krása po další léta či desítky let. A pracovníci společnosti Vyčistím CZ přesně vědí, jak na to.

Impregnace samozřejmostí

Nejen, že vám profesionálové dlažbu uklidí a soustředí se i na spáry, ale naprostou samozřejmostí je pro ně úplná a přitom pro životní prostředí šetrná desinfekce dlažby. A aniž byste o to museli žádat a zdlouhavě se s kýmkoliv dohadovat, je součástí úklidového balíčku i impregnace dlažby, která zajistí dlouhodobou efektivitu právě provedeného úklidu. A bakterie a nečistoty tak nedostanou šanci po celé dlouhé týdny.