Čištění kamenných a teraco podlah

Čištění teraco podlah, renovace teraco podlah, čištění teraco schodišťových podest, renovace teraco podest, čištění kamenných podlah, čištění kamene, čištění kamenných schodů, čištění žulových schodů, čištění mramoru, čištění žuly, čištění betonových podlah, čištění přírodního kamene, čištění venkovních dlažeb, čištění teras, impregnace podlah, voskování podlah, nano impregnace a ošetření podlah a údržba podlahových materiálů patentovanou metodou Hybrid™ a Twister Professional™. Renovaci, čištění a údržbu všech typů podlah jsme připraveni zajistit v regionu Praha, Čechy. Renovace a čištění je vždy prováděno pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Čištění kamenných podlah

Potřebujete zajistit odborné a důkladné čištění teraco podlah včetně impregnace ve Vašem bytě, domě, kanceláři či  komerčních prostorách ve Vašem regionu? 

Čištění teraco podlah Praha a okolí, čištění teraco podlah Brno, čištění teraco podlah Plzeň, čištění teraco podlahMělník, čištění teraco podlahČeská lípa, čištění teraco podlahMladá Boleslav, čištění  teraco  podlahLiberec, čištění teraco podlahÚstí nad Labem, čištění teraco podlahDěčín, čištění teraco podlahKladno, čištění teraco podlah Benešov, čištění teraco podlah Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit ve Vašem regionu a Čechách do 48-mi hodin.

Námi používané metody profesionální renovace, čištění a impregnace podlah jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných strojů včetně profesionálních renomovaných čistících a impregnačních přípravků.

Speciální čištění podlah provádíme kombinací několika metod:

Čištění podlahy z mramoru, žuly, přírodního kamene či betonových a minerálních podlah nebo dlažbových podlah, čištění spár, odstranění vodního kamene včetně renovace podlah a jiné oblasti, které řešíte jsme připraveni pro Vás zrenovovat a vyčistit včetně zajištění povrchové ochrany a dlouhodobé hydrofobní úpravy u všech typů podlah v domácnostech, kanceláří, obchodě, skladech či pasážích či jiných prostorách. Námi používaná metoda Hybrid ™ a Twister Professional ™ DCS (Diamantový čistící systém) je špičkou ve svém oboru a to především z hlediska efektivity a účinnosti čištění podlah od malých ploch až po velké objekty bez jakékoliv úklidové a čistící chemie. Metoda Mosmatic Professional™ je postavena na principu využívající vysokotlaké technologie čištění. Stačí nám je voda a ušetříme Vám tak nejen práci, ale hlavně čas i peníze.

Renovace teraco podlah

Renovace, čištění a údržba podlah patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system) nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a leštění. Hybrid™ a Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií s použitím čisté vody.

Čištění teraco schodišťových podest

Podlaha z tzv. litého teraca je  vyrobeno z přírodního kamene a proto má i jeho negativní vlastnosti jako nejednotnost zrn, které může dosáhnout max. 30% z celé plochy. Malé dírky 2mm a jemné vlasové trhliny jsou u litého teraca přirozeným jevem, které však musí být řádně zatmeleny.

Odborné a šetrné strojové čištění teraco a kamenných podlah je  prováděno na základě znalosti těchto podlah a materiálů.  Techníka výroby  litých teraco podlah se  provádí na podkladní-konstruKční beton např. třídy B-15, který je vyztužený ocelovou kari síti. Zhutněný beton musí být drsný a ideální výška je cca 70mm. Podél stěn se vkládá dilatace-pěnový polyuretan tl. cca 3 mm. Tato dilatace se zakrývá teracovým soklem.

Teraco podlaha se  vylívá ve výšce 15 až 20 mm. Podlaha je pochozí po 14 hodinách, ale není zde možné stavět lešení, provádět hrubé práce, skladovat materiál. Broušení se provádí po 4 a více dnech a zahrnuje standardně 3 stupně broušení, o hrubosti 120 jako finální brus. V závěrečné fázi se provádí impregnování a voskování teraca, ale to až po úplném vyschnutí a vyzrání teracové podlahy.

Renovace teraco podest

Odborné čištění teraco podlah je jasnou výhodou, jelikož při dodržení pravidel odborného čištění a vhodné údržby se životnost teracové podlahy prodlužuje a je téměř neomezená.

Čištění kamenných podlah

Strojovému čištění a impregnaci teraco podlah předchází očištění celé plochy od hrubé nečistoty (kamínky, bláta, prachu). Naprosto nevhodné je používat čistící prostředky obsahují kyseliny např. SAVO, cementové odstraňovače aj. které rozežírá povrch teraca a následně vniká do struktury podlahy.

Renovace podlahy a čištění podlahy metodou Hybrid™ a Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu.

Diamantový čistící systém podlah firmy HTC se dělí na dvě různé metody:

Čištění kamene

Renovace podlah metodou Hybrid™ nabízí nové řešení pro renovaci kamenných a jiných podlah. Systém DCS Hybrid™ oživí poškozené a silně opotřebené podlahy. DCS Hybrid™ je jednoduché a ekologické řešení, které odstraní skvrny, škrábance a praskliny, jež vypadají jako pomerančová kůra, pomocí běžných čistících strojů a vody. Hybrid™ Black odstraňuje drobné rýhy, přesahující hrany, nadměrné opotřebení a skvrny. Hybrid™ Red připraví podlahu k další renovaci s kotouči Twister Professional™.

Čištění kamenných schodů

Čištění podlah metodou Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister Professional™ lze použít na většinu běžných podlahových materiálů, jako je například teraco, přírodní kámen, beton, vinyl a epoxid. Kotouče Twister Professional™ promění matný a opotřebený povrch na čistou a zářivě vyleštěnou podlahu. Kotouče Twister Professional™ nabízejí přednosti, které ocení jak poskytovatelé čistících služeb, tak majitelé podlah.

Kotouče Twister Professional™ používáme na většinu běžných podlahových materiálů, jako např. teraco, přírodní kámen, beton, dlažba, vinyl a epoxid dřevo aj. Efektivní odstranění nečistot je dosaženo díky diamantovým kotoučům, které reagují na povrchu okamžitě. Běžné čistící chemické roztoky reagují na nečistotách až za delší dobu a někdy i velmi krátce, naproti tomu Twister Professional™ pad bude efektivně odstraňovat nečistoty nebo mastnoty mechanicky během normálního postupu s pomocí diamantů. Není třeba žádného extra času nebo úsilí.

Čištění žulových schodů

Čištění kamenných podlah včetně hloubkové renovace zajišťujeme pro:

Čištění mramoru
 • Betonové a minerální lité podlahy
 • Venkovní dlažbové podlahy a dlažby
 • Terrazzo / Mramor / Vápenec
 • Venkovní dlažby
 • Zámkové dlažby
 • Venkovní kamenné terasy
 • Keramická dlažba včetně spár
 • Linoleum / Granit
 • HTC Superfloor, leštěný beton
 • Strojově hlazený beton
 • Neleštěný beton

Druhá vysoce účinná metoda profesionálního čištění různých podlah je prováděna metodou Mosmatic Professional™. Touto metodu nabízíme naším klientům na základě absolvovaného odborného školení a získaného certifikátu se zaměřením na profesionální tlakové čištění podlah.

 Čištění žuly

Metoda Mosmatic Professional™ je profesionální a vysoce účinnou metodou ekologického čištění povrchů. Tato metoda je založena principu vysokotlakového čištění povrchů prostřednictvím vody s pracovní sílou kolem 250-ti barů.

Metodou Mosmatic Professional™ jsme schopni vyčistit níže uvedené povrchy:

Čištění betonových podlah
 • Podlahy
 • Skladové prostory
 • Stěny
 • Stropy
 • Fasády
 • Konstrukce
 • Obklady a dlažby
 • Venkovní zámkové dlažby
 • Schody, chodníky a nájezdy
 • Terasy
 • Střechy
 • Zimní zahrady

Tato metoda pracuje s velmi vysokým tlakem vody prostřednictvím rotačních trysek, které v těsné a konstantní vzdálenosti od čištěného povrchu díky tlaku vodě dokáží udělat v okamžiku v podstatě zázraky. Celý proces hloubkového čištění se odehrává pod hlavním krytem hlavice, která jednoznačně zamezí rozstřiku nečistot a vody s to především díky okamžitému odsávání do velkoobjemového zásobníku.

Hlavní výhody hloubkového čištění metodou Mosmatic Professional™:

Čištění přírodního kamene
 • Vysoká účinnost
 • Okamžitá účinnost
 • Ekologické čištění tlakem vody
 • Okamžité odsávání nečistot
 • Okamžitý výsledek čištění
 • Totální odstranění nečistot
 • Regulovatelný tlak dle povrchu
 • Rychlé schnutí povrchu
 • Důkladná příprava na impregnaci
 • Rychlost a efektivita
 • Bezprašnost
 • Nevymývání křemičitého písku

Metoda Mosmatic Professional™ vyžaduje k realizaci pouze přívod vody a elektřiny 380V. V případě potřeby je zdroj elektřiny 380V zajištěn prostřednictvím externí elektrocentrály.

Ukázka realizace čištění povrchů metodou Mosmatic Professional™:

Čištění venkovních dlažeb

Čištění teras

Následná úprava a povrchové ošetření podlah je taktéž velice důležité.

Impregnace podlah

Voskování podlah (polymerizace) zabraňuje před nadměrným opotřebením a ušpiněním. Díky povrchové úpravě a vrstvě získá podlaha také vlastnosti proti uklouznutí a mnohem lépe se udržuje v čistotě. Základem procesu je velmi důkladné mechanické očištění podkladu případné odstranění starých polymerů – strhávačem vosků, neutralizace a vyschnutí, nanesení ochranné polymerové vrstvy.

Ukázka vizualizace technického procesu voskování podlah

Voskování podlah

Voskování podlah velmi učině předchází obrušování podlah od písků, prachu, pylu, otěrem při chůzi, a jiných nečistot. Tím vznikají mikropóry do kterých se dostává nečistota , která se velmi špatně odstraňuje. Tímto vlivem se podlaha stává matná, mění se barva a velmi špatně se čistí. Toto vše pravidelná péče a celoroční údržba vyřeší v předstihu a ke spokojenosti obou stran.

Nano impregnace podlah

Voskování a oživení barev kamenů, žuly, mramoru, travertinu, přírodních kamenů, dlažbových povrchů metodou a přípravky italské firmy TENAX zaručuje vysoce kvalitní výsledek u všechny kamenných typů podlah:

Ošetření podlah

Mramorové podlahy a obklady:

 • Impregnace a voskování přípravkem TENAX – tekutý vosk
 • Následné vyleštění podlah profi mopem nebo strojním padem

Žulové podlahy a obklady:

 • Impregnace a voskování přípravkem PETROLUX – světlá / tmavá žula
 • Impregnace a voskování přípravkem AGER s následým mokrým efektem
 • Následné vyleštění podlah profi mopem nebo strojním padem

Umělé a přírodní kameny, travertin a obklady:

 • Impregnace a voskování přípravkem HYDREX – světlá / tmavý kámen
 • Následné dokončení impregnace a doleštění

Údržba podlahových materiálů

Nano impregnace kamene a kamených podlah s transparentním hydrofobním a dlouhodobý, efektem, odolávající chemikáliím jako je savo a běžné úklidové přípravky obsahující chlór metodou NANOPROFESIONAL© je špičkovou povrchovou úpravou. Nano impregnace kamene
Nano impregnace kamených podlah

Nano impregnace metodou NANOPROFESIONAL© s hydrofobním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má super hydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Ukázka vizualizace technického procesu metody NANOPROFESIONAL©

Spojení nano částic

Díky metodě NANOPROFESIONAL© dochází ke spojení nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu.

Ukázky realizací

Čištění podlah, strojní čištění podlah

Čištění podlah, strojní čištění podlah

Leštění, voskování podlah a nano impregnace podlah ukázka realizace

Leštění, voskování podlah a nano impregnace

Ceník profesionálních služeb

Strojní mytí a zametání podlah metodou COLUMBUS™

 • Cena Kč/m2: od 4,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.

Horkovodní tlakové čištění podlah a spár metodou OERTZEN™

 • Cena Kč/m2: od 70,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.

Strojní čištění podlah metodou Hybrid™, Twister Professional™ a Mosmatic™

 • Cena Kč/m2: od 70,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Strojní čištění a leštění podlah metodou Hybrid™, Twister Professional™ a Professional™

 • Cena Kč/m2: od 65,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Strojní leštění podlah metodou Twister Professional™

 • Cena Kč/m2: od 25,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a typu povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Voskování podlah / Nano impregnace podlah

 • Cena Kč/m2: od 85,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a typu povrchové úpravy).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

TIP: Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Vyčistím CZ