Partnerské firmy

Partnerské firmy pro profesionální úklidové služby, úklid domácnosti, úklid kanceláří, čištění koberců, čištění sedaček, čištění kožených sedaček, čištění interiérů aut, čištění dřevěných podlah, čištění kamenných podlah, mytí oken v regionu Praha a Střední Čechy.

 

vaxSpolečnost Vax je jednou z vůdčích společností v oblasti čištění koberců a úklidu domácnosti, která prodává vysavače a antialergenní profesionální čistící prostředky na podlahové krytiny a koberce ve více než 50 zemích. Vysavače Vax a jejich čistící přípravky bezkonkurenčně odstraňují všechny nečistoty v rekordním čase čištění a následném schnutí.


bonaBona je rodinná firma, která vznikla v roce 1919. Našim posláním je přinášet to nejlepší pro čištění a impregnaci dřeva, dřevěných podlah a dřevěných materiálů. Našim cílem je přinášet na trh výrobky, které méně ohrožují životní prostředí. Nabízíme kompletní sortiment produktů pro povrchovou úpravu a údržbu všech druhů dřevěných podlah a materiálů v interiéru.


dr schlutzRodinná firma založena roku 1955. Firma CC-Dr. Schutz Professional™ GmbH se vždy profilovala jako partner řemeslníků. Svými vysoce kvalitními čistícími a ošetřovacími produkty a systémy se stará o to, aby různé typy podlahovin jako PVC, linoleum, koberce, lamináty a parkety sloužily svým uživatelům dlouhá léta ve vysoké hodnotě a kvalitě.


poliboyPoliboy je rodinná německá firma se zaměřující výrobu bio a ekologicky šetrných Výrobků pro úklid domácnosti, úklid kanceláří, impregnaci dřeva, impregnaci kamene.V popředí stojí spokojenost zákazníka s naším výrobkem a nezávadnost výrobku pro člověka a životní prostředí. Cílem firmy jsou produkty zajišťující čistotou zářící domov a díky kvalitě místo kvantitě.


realSpolečnost ZENIT, spol. s r.o. byla založena v lednu l992. Ve vlastním závodě v Čáslavi vyrábí a dodává na domácí i zahraniční trh široké spektrum tradičních a vysoce kvalitních značek výrobků, určených pro péči o domácnost a profesionální čištění .Stále nové řady výrobků z vlastní vývojové dílny využívají nejnovějších poznatků vědy a výzkumu s důrazem kladeným na ekologickou nezávadnost.


ecoverSpolečnost Ecover má již mnoho let vedoucí postavení v oblasti výroby ekologických pracích a čisticích prostředků na světovém trhu. Jednou z priorit Ecoveru je také vztah ke zvířatům: výrobky Ecover nejsou testovány na zvířatech. Firma Ecover je majitelem dvou ekologických továren. Obě jsou postaveny z přírodně šetrných materiálů (dřevo, recyklované cihly).


viledaSpolečnost Freudenberg je německá rodinná firma založená v roce 1849. Divize domácích potřeb pod značkou VILEDA je na trhu již více než 30 let. Výrobky této divize pomáhají spotřebitelům zvládat úklid pohodlněji, efektivněji a ekologicky. Výrobky Vileda jsou známé svojí kvalitou, dlouhou životností a neustálými Inovacemi.


autoglymSpolečnost Autoglym je světovým lídrem v oblasti čištění exteriéru aut, čištění interiérů aut a autokosmetické péče v segmentu luxusních vozů (Jaguar Cars, Aston Martin, Morgan Cars, Bentley). Přes 35 let intenzivního a nepřetržitého výzkumu zajišťuje, že je každý výrobek navržen ke snadnému použití, je vysoce účinný a spolehlivý.


gardenaSpolečnost GARDENA se sídlem v německém Ulmu je v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že společnost GARDENA nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, zahradní jezírka, péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí nebo obdělávání půdy.


StarPrůmyslové čištění a odmašťování. Kvalitní odmašťovací a čistící prostředky k odmašťování a speciálnímu čištění. Vodou ředitelné, ekologické, biologicky odbouratelné a nehořlavé. Použití ve všech oblastech průmyslu k očištění materiálu před finální povrchovou úpravou. Výrobky jsou určeny především na hrubé před-odmašťování, odmašťování a čištění, fosfátování, mezioperační mytí, odmašťování před povrchovými úpravami.


StarProfesionální čištění. Profesionální úklidové prostředky určené do všech oblastí úklidu a čištění. Použití je v oblasti čištění podlah, koberců, oken, toalet, koupelen, tekutá mýdla, mytí nádobí, desinfekční prostředky, speciální a univerzální čističe, super koncentráty. Novinkou jsou ekologicky šetrné výrobky z obnovitelných zdrojů.

 

redimaxSpolečnost zabývající se výrobou a renovací diamantových nástrojů v oblasti stavebnictví a profesionální úklidové techniky HTC DSC. Firma provádí odborné školení ekologicky šetrné úklidové technologie Twister Professional a renovace podlah metodou HTC Hybrid. Firma je dodavatelem speciálních čistících a impregnačních roztoků na minerální a kamenné podlahoviny.

 

mosmaticSpolečnost ze Švýcarska, zaměřující se na prosionální technologie tlakového mytí a čištění povrchů. Její zkušenosti pochází z roku 1978 a to převážně z tlakového mytí letadel a automobilového průmyslu. Mosmatic vyniká svou kvalitou, jednoduchostí, precizností a výkonem.

 

ecoluxSpolečnost ECOlux vyrábí bezsáčkové vysavače na principu voda - rotační samočistící separátor, které pomáhají zlepšovat kvalitu vzduchu a zbavovat jej od škodlivých nečistot.Můžete je použít nejen jako vodní vysavač na odsávání vody, ale i čističku vzduchu se separátorem.

 

farenČeská společnost Faren s.r.o. je členem mnohonárodní skupiny FAREN. Zastupuje významného italského výrobce průmyslových ekologických chemikálií pro všechny oblasti užití - Faren Industrie Chimische SpA. Faren Industrie Chimiche s.p.A. vznikla v roce 1969. Nyní je vedoucí společností v oblasti transformace chemikálií s roční produkcí miliony litrů detergentů, rozpouštědel, absorbentů, lubrikantů a technických aerosolů.

 

bactizymeNěmecká společnost nabízející antibakteriální přípravky vysoké kvality a účinnosti na přírodní bázy pro účinnou desinfekci prostor a povrchů. Použití je v oblasti čištění podlah, koberců, oken, toalet, koupelen, tekutá mýdla, mytí nádobí, desinfekční prostředky, speciální a univerzální čističe, super koncentráty. Novinkou jsou ekologicky šetrné výrobky z obnovitelných zdrojů.

superwash

Americká Unger Cleaning společnost vyrábějící profesionální výrobky na mytí oken a skleněných ploch pro běžné mytí či výškové mytí oken. Stěrky a
rozmýváky v aerodynamickém provedení s jedinečnou účinností a efektivním mytím a čištěním oken, rámů a žaluzií.

 

monsterItalský výrobce a firma EUROFLEX vyrábějící profesionální parní čističe s vysokou čistící schopností a účinností nabízí několik možných úrovní parních čističů jak pro domácí provozy tak pro profesionální provozy. Parní čističe jsou tou nejúčinější formou odstraňování mastnosty a bakterií a to zcela ekologickou cestou.

 

sanytolMARCA CZ s.r.o. je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995. Je specialistou ve dvou oborech - čisticí přípravky pro péči o domácnost a v oblasti lepidel a tmelů. Naším cílem je být nejlepším specialistou na trzích, kterých působíme; neustále vytváříme nové hodnoty prostřednictvím našich značek. Postupně si vytváříme skupinu spokojených zákazníků, kteří důvěřují našim špičkovým výrobkům. A to je pro nás velmi zavazující. Proto se neustálým zdokonalováním stávajících výrobků a zaváděním nových snažíme našim zákazníkům život ulehčit a zpříjemnit.

 

nanoenergyRakouská společnost NANOPROFESIONAL © GmbH je výrobní a specializovaný výzkumný podnik, jehož těžištěm výzkumu jsou "aktivní povrchové úpravy" v oblasti nanotechnologie pro čištění povrchů a prostorů zatížených škodlivými látkami. Firma nanoenergy © se díky svým zkušenostem v oblasti nanotechnologií aktivně zapojuje do evropských výzkumných programů. Při testech a zkouškách jsou používány receptury s různým složením polovodičových technologií s cílem vyvolat chemické reakce solárním působením fotonů. Vyvinuté nanoprodukty se již léta úspěšně používají ve formě pasivních povrchových úprav různých materiálů a u speciálních čisticích prostředků. Cílem je protipřilnavá povrchová úprava pomocí snížení povrchového napětí formou aplikace různých výrobků.

 

akemiNěmecká společnost zabývající se vývoje stavební a kamenické chemie té nejsvyšší kvality pro interiérové a exteriérové účely a použití s dlouhodobým účinkem. Společnost je držitelem mnoha certifikátů z hlediska vysoké kvality jakosti na nejrůznější přípravky s rozličným použitím a aplikací.

 

cleaninjectAmerická společnost vyvíjející a vyrábějící výrobky a technologie zaměřující se na ekologicky šetrné likvidace a pohlcování mastnost a ropných derivátů při haváriích či strojním průmyslu. Je držitelem několika patentů např. patent-pending CleanInject™ - ekologické absobce ropných derivátů. Její výrobky dokází vytáhnout hluboko nasáknuté mastnoty s porézních povrchů – dlažby, betony aj.

 

ipcsotecoPrůmyslové vysavače Soteco patří mezi základní vybavení malých a středních průmyslových provozů. V širokém spektru standardních i speciálně upravených vysavačů lze uspokojit požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. Standardní stroje jsou vybaveny hlavou s jedním až třemi uhlíkovými motory, několikanásobnou filtrací, odpadním tankem a podvozkem. Speciální modely jsou vybaveny zvláštními užitečnými funkcemi, které usnadňují práci koncovému uživateli. Mezi takové funkce patří například systém Flowmix, silnější filtrace, speciální filtrace, automatické očišt'ování filtru, zásuvka na přídavné el. zařízení, upravená konstrukce stroje nebo speciální funkce přizpůsobování výkonu stroje za provozu. Speciální vysavače Soteco s antibakteriální úpravou jsou určeny pro nemocnice, sanitární zařízení nebo laboratoře. Některé stroje jsou díky svému vybavení určeny i pro drobné řemeslníky nebo hobby použití.