Výškové práce - čištění, impregnace a údržba povrchů

Výškové práce, práce ve výškách, výškové mytí oken, výškové mytí skel,  výškové čištění fasád, výškové odstranění graffiti, výškové čištění okapů, výškové čištění obkladů, výškové opravy spár, výškové čištění střech, výškové odstranění nečistot, výšková impregnace povrchů a jiné výškové práce provedeme různými technikami v Praze a Čechách.

Výškové práce - čištění, impregnace a údržba povrchů

Potřebujete zajistit odborné výškové práce ve Vašem regionu?

Výškové práce Praha a okolí, výškové práce Brno, výškové práce Plzeň, výškové práce Mělník, výškové práce Česká lípa, výškové práce Mladá Boleslav, výškové práce Liberec, výškové práce Ústí nad Labem, výškové práce Děčín, výškové práce Kladno, výškové práce Benešov, výškové práce Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit ve Vašem regionu a Čechách do 48-mi hodin.

Námi používané metody profesionální renovace, čištění a impregnace různých povrchů prostřednictvím výškových prací jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných strojů včetně profesionálních renomovaných čistících a impregnačních přípravků.

Speciální čištění povrchů výškovou technikou provádíme kombinací několika metod:

Jste firma, obchod, restaurace, instituce či majitel nebo pronájemce nemovitosti hledající řešení s čištěním, opravou či ochranou povrchů v běžným způsobem nedostupných místech? Výškové práce a jejich odborné provedení našimi  proškolenými a odborně způsobilými pracovníky jsme připraveni zajistit pro Vás v co nejkratším možném čase.

Práce ve výškách

Výškové práce a jejich provádění našimi pracovníky a firmou probíhá dle bezpečnostních směrnic a certifikací ČHS (Českého horolezeckého svazu), kterého je naše firma čestným členem.

Absolvované školení pro odborné provádění výškových prací nás zavazuje k profesionálnímu a odbornému provedení objednaných úkonů včetně minimalizace poškození Vašeho majetku.

Výškové práce naše firma také provádí s v dlouhodobé spolupráci s externě vyškolenými výškovými specialisty. Vždy záleží na  čase, rozsahu, náročnosti a specifických podmínkách zakázky. Naši externí partneři většinou zajišťují odbornější práce např. čištění komínů, pokrývačské práce aj. a disponují vysokou profesní zkušeností.

Výškové práce a jejich výhoda mají hned několik důvodů a jasných “pro”:

Výškové mytí oken
 • Cenově výhodnější vs. klasické práce z plošiny
 • Řešení pro těžko, hůře a vysoko nedostupná místa
 • Úspora za pronájem lešení, plošiny atd.
 • Odpadá povinnost dopravních výjimek a omezení
 • Rychlost a flexibilita provedení úkonů
 • Různá variabilita úkonů, řemesel a činností

Výškové práce a vstupní konzultace jde v ruku v ruce. Vstupní konzultace provádění výškových prací je takřka standardním postupem naší firmy. Cílem vstupní konzultace je především zjištění níže uvedených kritérií:

Výškové mytí skel
 • Rozsah činnosti, výškových prací v místě
 • Náročnost provedení z hlediska úkonů
 • Termín provedení a stanovení potřebného času
 • Podmínky k provádění výškových prací
 • Specifikace jednotlivých úkonů v čase
 • Finanční kalkulace a platební podmínky

Výškové práce naši  klienti požadují pro různé oblasti, které jsme po vzájemné vstupní konzultaci připraveni zajistit či přímo sami zrealizovat. Naší hlavní doménou je hloubková renovace, čištění, tlakové mytí povrchů metodou metodami Twister Professional™ a Wap™ a dlouhodobá nano impregnace povrchů metodou NANOPROFESIONAL©.

Výškové čištění fasád

Naše firma nabízí níže uvedenou škálu výškové prováděných úkonů:

Výškové práce - výškové mytí oken: mytí oken a skel, čištění a mytí oken zimních zahrad a vnitřních krytých bazénů, čištění plastových rámů oken, čištění dřevěných rámů oken, čištění hliníkových rámů oken, odmaštění a odstranění zašlých nečistot metodou Twister Professional™ (kotoučové čištění oken) především ve vodorovných či polo svislých plochách venkovního prosklení aj. Pro více informací navštivte naši sekci výškové mytí oken.

Výškové odstranění graffiti

Výškové práce - impregnace oken a skel: nano impregnací skel a oken metodou NANOPROFESIONAL© nedochází k navoskování nebo natření povrchu oken a skel nějakým nátěrem, ale k trvalému zušlechtění povrchu důkladným strojovým zaleštění dlouhodobé impregnace do povrchu skla.  Životnost a trvanlivost nano vyčištěných a nano povrchově ošetřených skel a oken včetně rámů oken je díky zušlechtění povrchu nanotechnologií mnohem delší. Je vytvořena ochrana proti poškození nečistotami, vodou, UV-zářením až po ochranu proti chemikáliím, korozi a jiným vlivům. Pro více informací navštivte naši sekci výškové mytí oken.

Výškové čištění okapů

Výškové práce - čištění žaluzií a stínící techniky: čištění venkovních žaluzií, čištění venkovních rolet, čištění venkovních markýz, čištění vnitřních žaluzií na vysokých oknech metodu Airduster™ a metodou vysokotlakového omytí žaluzií metodou Wap™.

Výškové čištění obkladů

Výškové práce - výškové mytí fasád: výškové tlakové čištění fasád, výškové mytí fasád, výškové čištění obkladů, výškové tlakové mytí obkladů, výškové čištění spár, výškové opravy spár, výškové nátěry fasád, výškové čištění a renovace fasád a obkladů metodou Twister Professional™ (kotoučové čištění povrchů) a metodou Wap™ (tlakové mytí a čištění fasád).

Výškové opravy spár

 

Výškové práce - výškové nátěry a impregnace fasád: dlouhodobá ochrana povrchů, zušlechtění povrchů, nano impregnace povrchů fasád, nano impregnace povrchů obkladů, nano impregnace kovových prvků, dlouhodobá ochrana pro graffiti, dlouhodobá ochrana vyčištěného povrchu fasád a obkladů metodou NANOPROFESIONAL©. Životnost a trvanlivost nano vyčištěných a nano povrchově ošetřených povrchů fasád a obkladů je díky zušlechtění povrchu nanotechnologií mnohem delší. Je vytvořena ochrana proti poškození nečistotami, vodou, UV-zářením až po ochranu proti chemikáliím, korozi a jiným vlivům.

Výškové čištění střech

Výškové práce - čistění okapů a žlebů: výškové čištění okapů, výškové čištění svodů, výškové čištění žlebů, pravidelný servis stavu okapů proti  ucpávání okapů mechanickými nečistotami, listím, vegetací předchází  nadměrné koroze nebo ucpání svodu, které může v zimě vézt až k jeho roztržení mrazem. Pokud potřebujete, aby okapy fungovaly tak, jak mají, je třeba je jednou až dvakrát doroka okapy důkladně vyčistit. Frekvence čistění okapů závisí na lokalitě Vašeho domu, vegetaci v okolí, množství ptactva v dané lokalitě, druhu a stavu střešní krytiny aj. V některých případech je zapotřebí okapové svody rozebrat a následně vyčistit a pak znovu namontovat do původního stavu.

Výškové odstranění nečistot

Výškové práce – čištění a impregnace střech: tlakové čištění střech, odstraňování zeleně, mechu a řas ze střešních tašek, čištění střešní krytiny, nano impregnace střešních tašek, drobné opravy střech, ruční nátěry. Díky horolezecké technice se dostaneme i do zdánlivě nepřístupných míst. Pokud to vyžaduje charakter zakázky, používáme také i vysokozdvižnou plošinu.

Čištění a impregnaci střech předchází důkladné odmaštění povrchu předchází jakékoliv povrchové úpravě střechy či střešní krytiny. Vždy samotným nátěrem či impregnační ochranou střechy či střešní krytiny je nejprve odstraníme z povrchu odloupaný, starý a nepřilnutý nátěr. Je třeba také očistit povrch střechy od rzi a dalších nežádoucích nečistot (mastnoty, mechu, malty apod.). Povrch střechy čistíme mechanicky či v kombinaci vysoce účinných rozpouštědel a následnou základní přípravou povrchu. Pro důkladné připravení povrchu na nový nátěr či impregnaci používáme ocelové kartáče, diamantové pady.

Střecha je tepelně nejnamáhavější prostor celého domu. Důkladné vyčištění a ošetření či ochrana povrchu střechy je základní předpokladem dobré funKčnosti celého domu.

Výšková impregnace povrchů

V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme vstupní konzultaci zdarma včetně předběžného rozpočtu stanoveného dle konkrétních kritérií a náročnosti provedení výškových prací.

Všechny výškové práce jsou posuzovány individuálně a návrh pracovního postupu  včetně následná realizace formou horolezecké techniky či použitím vysokozdvižných plošin je stanovena před zahájením realizace včetně vzájemného odsouhlasení cenové kalkulace. V případě potřeby jsou ke konzultaci přizváni experti na danou problematiku.

Ceník profesionálních služeb

 • Základní výškové práce: od 395,- Kč /hod per pracovník.*
 • Výškové mytí oken: od 32,- Kč /m2 (dle rozsahu plochy).
 • Výšková impregnace oken a skel: od 85,- Kč / m2 ( dle rozsahu plochy).
 • Výškové čištění žaluzií a rolet: od 130,- Kč / m2 (dle rozsahu plochy).
 • Výškové tlakové mytí fasád a obkladů: od 39,- Kč/m2 (dle rozsahu plochy).
 • Výškové horkovodní čištění fasád a obkladů: od 55,- Kč/m2 (dle rozsahu plochy).
 • Výškové strojové čištění fasád a obkladů: od 55,- Kč / m2 (dle rozsahu plochy).
 • Výšková nano impregnace fasád a obkladů: od 85,- Kč /m2 (dle rozsahu plochy).
 • Výškové nátěry fasád: od 150,- Kč/m2 (včetně materiálu a barev).
 • Výškové čištění okapů: od 45,- Kč /bm.
 • Výškové nátěry okapů: od 150,- Kč/bm (včetně materiálu a barev).
 • Výškové odstraňování graffiti: cena vždy stanovena dle rozsahu a náročnosti.
 • Ostatní výškové práce a úkony: cena stanovena dle typu úkonu a dohody.
 • *Přesná hodinová sazba je vždy stanovena dle náročnosti výškových prací.
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

TIP: Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Vyčistím CZ