Renovace a čištění betonových podlah

Renovace betonové podlahy, čištění betonové podlahy, leštění betonové podlahy, renovace a čištění litého betonu, čištění betonové dlažby, renovace a čištění betonových dlaždic, čištění betonových obkladů, renovace betonových schodů, čištění betonových schodů, čištění minerálních podlah, čištění venkovní betonové dlažby, čištění teras, voskování betonové podlahy, impregnace betonové podlahy, nano impregnace betonové dlažby a ošetření betonových a litých podlah včetně údržby patentovanou metodou Hybrid ™ a Twister Professional ™ a Mosmatic Professional™. Renovaci, čištění a údržbu všech typů podlah jsme připraveni zajistit v regionu Praha, Čechy.  Renovace a čištění je vždy prováděno pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Renovace betonové podlahy

Potřebujete zajistit odborné a důkladné čištění betonových podlah včetně impregnace ve Vašem bytě, domě, kanceláři či  komerčních prostorách ve Vašem regionu? 

Čištění betonových podlah Praha a okolí, čištění betonových podlah Brno, čištění betonových podlah Plzeň, čištění betonových podlahMělník, čištění betonových podlahČeská lípa, čištění betonových podlahMladá Boleslav, čištění betonových podlahLiberec, čištění betonových podlahÚstí nad Labem, čištění betonových podlahDěčín, čištění betonových podlahKladno, čištění betonových podlah Benešov, čištění betonových podlah Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit ve Vašem regionu a Čechách do 48-mi hodin.

Námi používané metody profesionální renovace, čištění a impregnace podlah jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných strojů včetně profesionálních renomovaných čistících a impregnačních přípravků.

Speciální čištění podlah provádíme kombinací několika metod:

Leštění betonové podlahy

Čištění a renovace betonové podlahy, přírodního betonu, leštěného betonu, odstranění fleků a skvrn,  pastování a voskování či nano hydrofobní impregnace a jiné oblasti, které řešíte jsme připraveni pro Vás zrenovovat a vyčistit včetně zajištění povrchové ochrany a dlouhodobé hydrofobní úpravy u všech typů betonových a litých podlah v domácnostech, kanceláří, obchodě, skladech či pasážích či jiných prostorách. Námi používaná metoda Hybrid a Twister Professional ™ DCS (Diamantový čistící systém) je špičkou ve svém oboru a to především z hlediska efektivity a účinnosti čištění podlah od malých ploch až po velké  objekty bez jakékoliv úklidové a čistící chemie. Metoda Mosmatic Professional™ je postavena na principu využívající vysokotlaké technologie čištění. Stačí nám jen voda k úplnému vyčištění a vysoce kvalitní vosky či nano impregnace k povrchovému ošetření. Ušetříme Vám tak  nejen práci, ale hlavně čas i peníze.

Renovace litého betonu

Již tisíce let je všeobecně známo, že beton je tuhý a odolný materiál. Byly objeveny starověké stopy tohoto materiálu se stářím až 7000 let a některé z nejslavnějších budov Římské říše včetně Pantheonu byly postaveny z betonu. Ale navzdory tomu upadla znalost výroby betonu v zapomnění. Beton byl znovu objeven až v 17. století a od té doby se stal jedním z nejběžnějších stavebních materiálů naší éry.

Čištění litého betonu

Již tisíce let je všeobecně známo, že beton je tuhý a odolný materiál. Byly objeveny starověké stopy tohoto materiálu se stářím až 7000 let a některé z nejslavnějších budov Římské říše včetně Pantheonu byly postaveny z betonu. Ale navzdory tomu upadla znalost výroby betonu v zapomnění. Beton byl znovu objeven až v 17. století a od té doby se stal jedním z nejběžnějších stavebních materiálů naší éry.

Jeho latinský název „concretum“ se stal synonymem pevnosti a odolnosti pro celou historii. Naše stroje s diamantovými nástroji zbrousí a vyleští betonové podlahy, aby se odstranila povrchová směs a odkryl se pevnější beton pod ní. Výsledkem tohoto postupu je pevnější, odolnější, lesklá a nádherná podlaha. Také prospěje životnímu prostředí i vašim celkovým nákladům.

Čištění betonové dlažby

 

Renovace, čištění a údržba betonových podlah patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system) nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a leštění. Hybrid a Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií s použitím čisté vody.

Renovace podlady a čištění betonové podlahy metodou Hybrida Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu.

Diamantový čistící systém betonových podlah firmy HTC se dělí na dvě různé metody:

Renovace betonových dlaždic

Renovace betonové podlahy metodou Hybrid nabízí nové řešení pro renovaci kamenných a jiných podlah. Systém DCS Hybrid oživí poškozené a silně opotřebené podlahy. DCS Hybrid je jednoduché a ekologické řešení, které odstraní skvrny, škrábance a praskliny, jež vypadají jako pomerančová kůra, pomocí běžných čistících strojů a vody. Hybrid Black odstraňuje drobné rýhy, přesahující hrany, nadměrné opotřebení a skvrny. Hybrid Red připraví podlahu k čištění a leštění s kotouči Twister Professional™.

Čištění betonových dlaždic

Čištění betonové podlahy metodou Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister ProfessionalTM lze použít na většinu běžných podlahových materiálů, jako je například teraco, přírodní kámen, beton, vinyl a epoxid. Kotouče Twister Professional™ promění matný a opotřebený povrch na čistou a zářivě vyleštěnou podlahu. Kotouče Twister Professional™ nabízejí přednosti, které ocení jak poskytovatelé čistících služeb, tak majitelé podlah.

Kotouče Twister Professional používáme na většinu běžných podlahových betonových materiálů. Efektivní odstranění nečistot je dosaženo díky diamantovým kotoučům, které reagují na povrchu okamžitě. Běžné čistící chemické roztoky reagují na nečistotách až za delší dobu a někdy i velmi krátce, naproti tomu Twister Professional™ pak bude efektivně odstraňovat nečistoty nebo mastnoty mechanicky během normálního postupu s pomocí diamantů. Není třeba žádného extra času nebo úsilí.

Druhá vysoce účinná metoda profesionálního čištění různých podlah je prováděna metodou Mosmatic Professional™. Touto metodu nabízíme naším klientům na základě absolvovaného odborného školení a získaného certifikátu se zaměřením na profesionální tlakové čištění podlah.

Čištění betonových obkladů

Metoda Mosmatic Professional™ je profesionální a vysoce účinnou metodou ekologického čištění povrchů. Tato metoda je založena principu vysokotlakového čištění povrchů prostřednictvím vody s pracovní sílou kolem 250-ti barů.

Metodou Mosmatic Professional™ jsme schopni vyčistit níže uvedené povrchy:

Renovace betonových schodů
 • Podlahy
 • Skladové prostory
 • Stěny
 • Stropy
 • Fasády
 • Konstrukce
 • Obklady a dlažby
 • Venkovní zámkové dlažby
 • Schody, chodníky a nájezdy
 • Terasy
 • Střechy
 • Zimní zahrady

Tato metoda pracuje s velmi vysokým tlakem vody prostřednictvím rotačních trysek, které v těsné a konstantní vzdálenosti od čištěného povrchu díky tlaku vodě dokáží udělat v okamžiku v podstatě zázraky. Celý proces hloubkového čištění se odehrává pod hlavním krytem hlavice, která jednoznačně zamezí rozstřiku nečistot a vody s to především díky okamžitému odsávání do velkoobjemového zásobníku.

Hlavní výhody hloubkového čištění metodou Mosmatic Professional™:

Čištění betonových schodů
 • Vysoká účinnost
 • Okamžitá účinnost
 • Ekologické čištění tlakem vody
 • Okamžité odsávání nečistot
 • Okamžitý výsledek čištění
 • Totální odstranění nečistot
 • Regulovatelný tlak dle povrchu
 • Rychlé schnutí povrchu
 • Důkladná příprava na impregnaci
 • Rychlost a efektivita
 • Bezprašnost
 • Nevymývání křemičitého písku

Metoda Mosmatic Professional™ vyžaduje k realizaci pouze přívod vody a elektřiny 380V. V případě potřeby je zdroj elektřiny 380V zajištěn prostřednictvím externí elektrocentrály.

Ukázka realizace čištění povrchů metodou Mosmatic Professional™:

 

Čištění minerálních podlah

Čištění venkovní betonové dlažby

Následná úprava a povrchové ošetření betonových podlah je taktéž velice důležité.

Čištění teras

Voskování a impregnace betonových podlah zabraňuje před nadměrným opotřebením a ušpiněním. Díky povrchové úpravě a vrstvě získá podlaha také vlastnosti proti uklouznutí a mnohem lépe se udržuje v čistotě. Základem procesu je velmi důkladné mechanické očištění podkladu případné odstranění starých polymerů – strhávačem vosků, neutralizace a vyschnutí, nanesení ochranné vrstvy.

Voskování podlah > ukázka vizualizace technického procesu voskování podlah:

Voskování betonové podlahy

 

Impregnace betonové podlahyVoskování podlah velmi učině předchází obrušování podlah od písků, prachu, pylu, otěrem při chůzi, a jiných nečistot. Tím vznikají mikropóry do kterých se dostává nečistota , která se velmi špatně odstraňuje. Tímto vlivem se podlaha stává matná, mění se barva a velmi špatně se čistí. Toto vše pravidelná péče a celoroční údržba vyřeší v předstihu a ke spokojenosti obou stran.

Voskování a oživení barev betonové podlahy, přírodního betonu, betonových dlažeb  a obkladů či povrchů metodou a přípravky švédské firmy HTC zaručuje vysoce kvalitní výsledek:

Betonové podlahy:

 • Impregnace po renovacích a čištění podlah TWISTER™ FLOOR CONDITIONER
  • Impregnační přípravek funguje výborně jako sprejový leštící přípravek pro rychlé leštění Twister Professional™. Twister Professional™ Floor Conditioner je šetrný vůči životnímu prostředí a získal certifikát "Ekologická volba" Švédské společnosti pro ochranu životního prostředí.Twister Professional™ Floor Conditioner neobsahuje vosky ani leštidla.

Nano impregnace betonových podlah, betonových schodů s transparentním  hydrofobním a dloubhobý, efektem, odolávající chemikáliím jako je savo a běžné úklidové přípravky obsahující chlór metodou NANOPROFESIONAL©je špičkovou povrchovou úpravou.

Nano impregnace betonové dlažby

Ošetření betonových podlah

Ošetření litých podlah

Nano impregnace betonu metodouNANOPROFESIONAL©s hydrofobním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má super hydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Ukázka vizualizace technického procesu metody NANOPROFESIONAL©

Nano impregnace betonu

Díky metodě NANOPROFESIONAL© dochází ke spojení nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu.

Ukázky realizací

Čištění podlah, strojní čištění podlah

Olejofóbní úprava povrchu

Leštění, voskování podlah a nano impregnace podlah

Acidofobní úprava povrchu

Ceník profesionálních služeb

Strojní mytí a zametání podlah metodou COLUMBUS™

 • Cena Kč/m2: od 4,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Horkovodní tlakové čištění podlah a spár metodou OERTZEN™

 • Cena Kč/m2: od 70,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Strojní čištění a leštění betonových podlah metodou Hybrid™, Twister Professional™ a Professional™

 • Cena Kč/m2: od 65,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • Doprava 300,- Kč za dopravu po Praze + 8,- Kč/km za hranici Prahy.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Voskování podlah / Nano impregnace betonových podlah

 • Cena Kč/m2: od 85,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a typu povrchové úpravy).
 • Doprava 300,- Kč za dopravu po Praze 8,- Kč/km za hranici Prahy.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

TIP: Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Vyčistím CZ