Čištění lustrů a mytí světel

Čištění lustrů, čištění křišťálových lustrů, čištění křišťálového skla, čištění historických lustrů, čištění keramických lustrů, mytí světel, ultrazvukové čištění lustrů, servis a opravy lustrů a světel Vám rádi zajistíme v rámci Prahy a ČR. Čištění a úklid je vždy prováděn pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Čištění lustrů

Potřebujete zajistit důkladné a šetrné čištění lustrů a mytí světel ve Vašem bytě, domě, kanceláři či  komerčních prostorách ve Vašem regionu?

Čištění lustrů Praha a okolí, čištění lustrů Brno, čištění lustrů Plzeň, čištění lustrů Mělník, čištění lustrů Česká lípa, čištění lustrů Mladá Boleslav, čištění lustrů Liberec, čištění lustrů Ústí nad Labem, čištění lustrů Děčín, čištění lustrů Kladno, čištění lustrů Benešov, čištění lustrů Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit ve Vašem regionu do 48-mi hodin.

Námi používané metody profesionálního čištění a odstraňování nečistot a skvrn jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných strojů včetně profesionálních renomovaných čistících a impregnačních přípravků.

Čištění, mytí a servis světel:

Čištění lustrů a mytí světel

 • klasické lustry a světla
 • hotelové lustry a světla
 • křišťálové lustry a světla
 • keramické lustry a světla
 • nástěnné lustry a světla
 • historické lustry a světla
 • restaurované lustry a světla
 • mosazné lustry a světla

Čištění lustrů a svítidel probíhá třífázově. Během samotného čištění je dvojnásobně zajištěna ochrana podlahových krytin a věcí kolem proti ostřiku, tj. záchytným košem bezprostředně pod lustrem a následně podlahovou fólií se savým papírem.

Čištění křišťálového skla

Čištění lustrů probíhá patentovanou metodou a systémem WAGNER ©, díky které dochází k naprostému odstranění všech ulpělých a zašlých nečistot. Metoda se zakládá na tryskovém šetrném čištění s regulací síly tlaku vody pro vysoce účinné vyčištění lustrů. Lustry a svítidla vždy září svým leskem a čistotou.

Menší křišťálové lustry lustrů čistíme prostřednictvím ultrazvukové pračky (obdoba čištění brýlí u optika). Výhodou této metody je naprosto dokonalé vyčištění všech ploch (zejména broušených částí), které by jinak za pomoci standardních saponátových prostředků nebylo možné. Rovněž výhodou této metody je, že po oschnutí skla nezůstávají na jeho povrchu žádná zaschlá místa.

Ukázka realizací

 Čištění historických lustrů

Čištění keramických lustrů

Mytí světel

Ultrazvukové čištění lustrů

Servis a opravy lustrů

Servis a opravy světel

Ceník profesionálních služeb

 • Přesná cena je vždy stanovena individuálně dle náročnosti, velikosti, typu a počtu ks lustrů, světel a rozsahu znečištění a umístění lustru (např. nad schodištěm, ve výškách aj.).
 • Cena za speciální čističe a leštící emulze je stanovena na místě dle spotřeby.
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Křišťálové a starožitné lustry jsou symbolem hrdosti a mají svoji duši, zejména pokud se jedná o starožitné kusy. Starožitný lustr se dá repasovat, tak aby si zachoval původní vzhled a plně se přizpůsobil požadavkům moderního elektrického svítidla. I toto je výhoda českého křišťálového lustru. Dobře vyčištěný či zrestaurovaný starožitný křišťálový lustr nebo svítidlo zkrášlí ducha každého interiéru. 

TIP: Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Vyčistím CZ