Čištění a impregnace kovů

Renovace kovů, broušení kovů, čištění kovů, čištění nerezu, leštění nerezu, čištění kovového zábradlí, čištění hliníku, čištění kovových profilů, čištění kovových konstrukcí, čištění a odstranění rzi z kovů, odstranění mastnoty z nerezu a kovů, odstranění zašlé špíny a usazenin z povrchu kovů, odstranění zapečenin a připečenin, čištění kuchyňských spotřebičů, impregnace kovů, anti-korozní úprava kovů, anti-korozní nátěry kovů, metodou EISENBLÄTTER & FLEX systems, NANOPROFESIONAL©, SANTEO© a OVERCLEAN©.
Anti-korozní úprav kovů, čištění a odstranění mastnoty kovů včetně leštění a impregnace kovů jsme připraveni zajistit v regionu Praha, Čechy. Čištění je vždy prováděno pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Čištění a impregnace kovů a nerezu

Námi používané metody profesionální renovace, čištění a impregnace různých povrchů jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných strojů včetně profesionálních renomovaných čistících a impregnačních přípravků.

Speciální čištění povrchů provádíme kombinací několika metod:

Potřebujete obnovit lesk kovových materiálů, předejít ulpívání otisků prstů na různých materiálech např. nezerové výtahy, kuchyňské spotřebiče či povrchově ochrání venkovní kovové materiály proti korozi nebo odstranit neodstranitelné připečeniny na kuchyňských spotřebičích?

Naše firma je připravena do 48-mi hod od objednávky zajistit vyčištění a ošetření kovových materiálů metodou NANOPROFESIONAL©, SANTEO© a OVERCLEAN©.

Naše specializace:

Broušení kovů

Čištění kovů a nerezů s následnou aplikací povrchové nano ochranné vrstvy  pro dlouhodobou hydrofobní a anti-korozní úpravu povrchu metodou NANOPROFESIONAL© v kombinaci s metodou SANTEO©  a OVERCLEAN© se dělí na tři úrovně:

Čištění kovů

Hlavním principem nano čištění kovových materiálů, na kterém se zakládá námi aplikovaná patentovaná metoda čištění NANOPROFESIONAL© je důkladné odstranění všech vodou nerozpustných a hluboko usazených nečistot, skvrn a fleků v různých materiálech prostřednictvím aktivních nano částic v rozpětí velikostí 1 nanometr (10-9) až 100 nanometrů s následnou aplikací transparentní proti přilnavé povrchové úpravy pomocí snížení povrchového napětí.

Čištění kovových materiálů nanotechnologií je tou nejúčinnější metodou, jelikož pracuje s nejmenšími částečkami hmoty. Nanometr je jedna milióntina z milimetru (pro představu: na špičku lidského vlasu se vejde cca 7 000 nano částic). Slovo NANOS pochází z řečtiny a znamená „TRPASLÍK“.

Čištění kovů a nerezu metodouNANOPROFESIONAL© umožňuje doposud nejprogresivnější, nejrychlejší a nejefektivnější způsob povrchového čištění do hloubky povrchů, okamžité odstranění nečistot, mastnoty, rzi, vodního kamene s následnou povrchovou dlouhodobou transparentní ochranou různých materiálů.

Čištění nerezu

Čištění kovů s následnou povrchovou úpravou metodou NANOPROFESIONAL© je ekologicky šetrné  a nezávadné. Nano čistící roztoky a činidla včetně impregnačních roztoků ve spojením s molekulou vody se okamžitě z neutralizují a vznikne následně čirá tekutina s hodnotou PH 5 bez škodlivých a zatěžujících dopadů na životní prostředí.

Čištění kovů provádíme odborným postupem s patentovanými výrobky NANOPROFESIONAL©:

Leštění nerezu

Edelmetallcleaner™ (Čistič kovů a nerezu) je špičkovým nano produktem námi používaným pro zoxidované  a mastné kovy, nerez aj. Prostřednictvím metody NANOPROFESIONAL© a nanotechnologie zušlechťujeme kovové materiály tak, že nano účinné látky zabudované do tenké vrstvy necháme tak působit, že vytvoří maximální ochranu. Lesk se zvýší a lotosový efekt chrání povrch před kyselinami, UV zářením a vlivem životního prostředí. Tato metoda poskytuje absolutní UV ochranu a vytváří společně s patentovanými nano částicemi TiO2 ve specifickém tenkovrstvém lůžku samo regenerační a samočistící film. Tento film je odolný vůči chemikáliím, neviditelný a má dlouholetou životnost. To je ta správná metoda jak uchovat do budoucna předměty čisté a chráněné.

Edelmetallcleaner™ (Čistič kovů a nerezu) zajišťuje, že mastnoty a oleje budou lehce a biologicky rozloženy. Po rozpuštění mastnot a olejů působí specifický emulgátor tak intenzivně, že rozpuštěné mastné částice jsou nadneseny a vlhkým hadrem mohou být bezezbytku od podkladu odstraněny. Zůstane jen absolutně odmaštěný povrch.

Čištění kovového zábradlí

Poweralucleaner™ (Čistič hliníku) je špičkovým nano produktem námi používaným pro zoxidované  a mastné hliníkové kovy. Hliníkové díly všech druhů, které jsou vystaveny nepřízni počasí a různým nečistotám, je velmi těžké čistit do hloubky pórů. Proto je výhodné provést následující ošetření a úpravu pomocí nanotechnologie. Naše firma  prostřednictvím metody NANOPROFESIONAL© umožňuje vyčistit  hliníkové kovy od znečištění povětrnostními vlivy, nečistotami, zbytky orosení s následným velmi lehkým rozpuštěním. Metoda je vhodná pro veškeré práce na hliníkových dílech, které jsou narušeny povětrnostními vlivy nebo oxidací.

Lesk se zvýší a lotosový efekt chrání povrch před kyselinami, UV zářením a vlivem životního prostředí. Tato metoda poskytuje absolutní UV ochranu a vytváří společně s patentovanými nano částicemi TiO2 ve specifickém tenkovrstvém lůžku samo regenerační a samočistící film. Tento film je odolný vůči chemikáliím, neviditelný a má dlouholetou životnost. To je ta správná metoda jak uchovat do budoucna předměty čisté a chráněné.

Poweralucleaner™ (Čistič hliníku) zajišťuje, že mastnoty a oleje budou lehce a biologicky rozloženy. Po rozpuštění mastnot a olejů působí specifický emulgátor tak intenzivně, že rozpuštěné mastné částice jsou nadneseny a vlhkým hadrem mohou být bezezbytku od podkladu odstraněny. Zůstane jen absolutně odmaštěný povrch.

Čištění hliníku

Nano impregnací prostřednictvím a použitím nano tekutin nedochází k navoskování nebo natření povrchu nějakým nátěrem tzv. na sezónu,  ale k trvalému zušlechtění povrchu. Životnost a trvanlivost nano vyčištěných a nano povrchově ošetřených materiálů je díky zušlechtění povrchu nanotechnologií mnohem delší. Je vytvořena ochrana proti poškození nečistotami, vodou, UV-zářením až po ochranu proti chemikáliím a rzi.

Čištění kovových profilů

VELICE DŮLEŽITÉ je si uvědomit, že mnoho produktů nemá vlastnosti 100% čiré nano tekutiny a částečný obsah nano částic je velmi často používán pouze jako prodejní argument pro produkt, který se tváří jako nano funkční prostředek s dlouhodobým efektem.

Čištění kovových konstrukcí

VELICE DŮLEŽITÉ je taktéž mít na vědomí, že tvrzení typu “po nano úpravě už není nutné povrch čistit atd..” je nesmysl a nano čištění a povrchová úprava takto nefunguje. 100% nanotekutina je tvořena třemi specifickými vlastnosti, které se po nanesení na povrch samy zformují tak, že pojivo zůstane dole např. sklu podobná struktura nahoře.

Čištění a odstranění rzi z kovů

Díky metodě NANOPROFESIONAL© je na nano vyčištěném a povrchově nano ošetřeném materiálu vytvořen tzv. efekt lotosového listu, který má velmi vysokou samočistící schopnost a dlouhodobou trvanlivost. Povrch je nutno běžným čištěním s použitím pouze čisté vody, mikroutěrky či houbičky bez použití chemických saponátů a přípravků pravidelně udržovat.

altMetoda NANOPROFESIONAL© díky extrémnímu prodloužení čistících intervalů a zkrácení doby čištění materiálů jednoznačně dosahuje vysoké efektivity  v rámci následného běžného úklidu a taktéž úsporu na běžných čisticích prostředcích (úspora čistícího personálu, úspora času a nákladů na čištění). Po provedení nano vyčištění a následné povrchové nano úpravy, následně stačí k běžné údržbě čistá voda s trochou ekologicky šetrného nano elektrolytického roztoku, který pomáhá udržovat dlouhodobou nano ochranu povrchu.

Nano impregnacekovových materiálů metodou NANOPROFESIONAL© s hydrofobním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má super hydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Ukázka vizualizace technického procesu metody NANOPROFESIONAL©

Odstranění mastnoty z nerezu a kovů

 

Odstranění mastnoty z nerezu

Nano impregnace přípravky HybridTec© vytváří ultra tenkou, difuzně uzavřenou ochrannou vrstvu na bázi rozpouštědel. Chrání ošetřené povrchy před odolnými nečistotami všech druhů, jako např. tuky apod. Produkt zvýrazní ošetřený povrch do lehkého lesku a zaručuje, že si ošetřený podklad zachová dlouhodobě svůj původní vzhled.

Přípravky HybridTec© mají certifikaci pro použití v potravinářských provozech a certifikaci HACCP. Díky změně povrchového napětí ošetřeného materiálu odperlí voda trvale od povrchu a nečistoty nemohou přilnout k podkladu.   HybridTec© působí jako ochrana proti korozi u kovů, je odolný vůči kyselinám a silným zásaditým /alkalickým/.

Ukázka a vizualizace

Čištění a impregnace kovů metodu NANOPROFESIONAL© a SANTEO©:

Odstranění mastnoty z kovů

Odstranění zašlé špíny z povrchu kovů

Odstranění usazenin z povrchu kovů

Odstranění zapečenin

 

Běžná údržba kovových materiálů a kovových či nerezových povrchů např. kuchyňských  spotřebičů v domácnostech či velkokapacitních jídelnách a kuchyních, údržba a leštění nerezových výtahů, kovových konstrukcí, kovových a nerezových zábradlí aj. kovových materiálů je za naši stranu realizována a našim klientům doporučována prostřednictvím vysoce kvalitních a hlavně účinných výrobků firmy SANTEO© a OVERCLEAN©.

Odstranění připečenin

Čištění kuchyňských spotřebičů

Přípravek na odstranění mastnot, otisků prstů Brilliant Stainless je vysoce účinný přípravek k běžnému ošetřování (leštění) a následné konzervaci zařízení a předmětů z nerezavějící oceli jako jsou výtahy, vybavení pro gastronomii, výrobní stroje nebo interiérové prvky. Složení tohoto prostředku umožňuje účinnou dlouhodobou ochranu ošetřených ploch.

Brilliant Stainless je vhodný i na leštění a konzervaci nebo znovu oživení předmětů z mědi, mosazi, bronzu nebo barevných kovů. Není vhodný na konzervaci pracovních ploch!

Impregnace kovů

Přípravek na odstranění zapečenin, čištění fritéz a připečenin Brilliant Grill™ je vysoce účinný aktivní přípravek pro odstraňování silných napečenin. Receptura tohoto produktu umožňuje velice rychlé a efektivní odstranění zbytků připečených pokrmů, které ulpívají na nádobí a zařízení při smažení, pečení, grilování nebo fritování.

Brilliant Grill™ je vhodný také pro odstranění zapečenin a vyvařování fritéz, které se provádí roztokem přípravku namíchaným s vodou v poměru 1:10. Přípravek není vhodný pro čištění předmětů z barevných kovů a hliníku!

Anti-korozní úprava kovů

Originální nano pěna je multifunkční ochranný čistič - univerzální čistící a impregnační prostředek pro hladké a nesavé povrchy. Nano pěna zároveň se snadným vyčištěním dodá povrchu na několik měsíců i účinnou ochranu před znečistěním a vysoký lesk. Tento originální produkt na bázi nanotechnologie je špičkovým představitelem nově se formující generace "inteligentních" úklidových prostředků.

Nano pěna aktivně spolupracuje při čistění tím, že "probublává" i těmi nejnepatrnějšími nerovnostmi ošetřované plochy. Na vyčištěném povrchu během následujících dvaceti minut samostatně vytvoří ochrannou neviditelnou a antibakteriální nanovrstvu, která propůjčí ošetřené ploše na dobu čtyř až šesti měsíců zvýšenou odolnost, velmi snadné čištění a v prvních týdnech i vysoký lesk, hladkost atd. Pro další čistění povrchu, který byl již ošetřen Nano pěnou, není třeba žádná chemie, postačí pouze  obyčejná voda. Pracnost úklidu se zmenší až na čtvrtinu doposud běžně potřebného času. Ošetřený povrch se díky nano-impregnaci méně špiní, neumastí se a vypadá stále skvěle.

Ukázky a vizualizace

Čištění a vyleštění kovů metodu SANTEO© a OVERCLEAN©

Anti-korozní nátěry kovů

Čištění a vyleštění kovů

Čištění nerezového schodiště

Čištění nerezového výtahu

Leštění kovů, mosazi, mědi a nerezu

Ceník profesionálních služeb

Profi renovace a leštění kovů, mosazi, mědi a nerezu metodou EISENBLÄTTER & FLEX systems

 • Cena Kč/ m2: od 150,- Kč / m2 (dle rozsahu a znečištění plochy).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Horkovodní tlakové čištění povrchů metodou OERTZEN™

 • Cena Kč/m2: od 70,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Čištění kovů a nerezu metodou NANOPROFESIONAL©, SANTEO© a OVERCLEAN©:

 • 370,- Kč/hod per pracovník bez speciálních čističů.
  • Cena za speciální čističe je stanovena skutečné spotřeby a stavu  čištěného kovu na místě před zahájením realizace.
  • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
  • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
  • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.
 • Od 70,- Kč/m2.
  • Cena za m2 se týká větších ploch a je stanovena dle náročnosti úkonu a spotřeby speciálních čističů.
  • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
  • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
  • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Nano impregnace materiálu metodou HybridTec©

 • Od 85,- Kč /m2 (dle savosti materiálu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

TIP: Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Vyčistím CZ