Renovace a čištění žulových podlah

Renovace žulové podlahy, čištění žulové podlahy, leštění žulové podlahy, renovace a čištění žuly, čištění žulové dlažby, renovace a čištění žulových obkladů, renovace žulových schodů, čištění žulových schodů, čištění přírodní žuly, čištění venkovní žulové dlažby, čištění teras, voskování žulové podlahy, impregnace žulové podlahy, nano impregnace žulové dlažby a ošetření podlah včetně údržby podlahových materiálů patentovanou metodou Hybrid ™ a Twister Professional ™ a Mosmatic Professional™. Renovaci, čištění a údržbu všech typů podlah jsme připraveni zajistit v regionu Praha, Čechy.  Renovace a čištění je vždy prováděno pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Renovace a čištění žulových podlah

Potřebujete zajistit odborné a důkladné čištění žulových podlah včetně impregnace ve Vašem bytě, domě, kanceláři či  komerčních prostorách ve Vašem regionu? 

Čištění žulových podlah Praha a okolí, čištění žulových podlah Brno, čištění žulových podlah Plzeň, čištění žulových podlah Mělník, čištění žulových podlah Česká lípa, čištění žulových podlah Mladá Boleslav, čištění  žulových  podlah Liberec, čištění žulových podlah Ústí nad Labem, čištění žulových podlah Děčín, čištění žulových podlah Kladno, čištění žulových podlah Benešov, čištění žulových podlah Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit ve Vašem regionu a Čechách do 48-mi hodin.

Námi používané metody profesionální renovace, čištění a impregnace podlah jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných strojů včetně profesionálních renomovaných čistících a impregnačních přípravků.

Speciální čištění podlah provádíme kombinací několika metod:

Čištění a renovace žulové podlahy, přírodní žuly, leštěné žuly a spár, odstranění vodního kamene, fleků a skvrn, vyspravení prasklin a pukanců včetně pastování a voskování či nano hydrofobní impregnace a jiné oblasti, které řešíte jsme připraveni pro Vás zrenovovat a vyčistit včetně zajištění povrchové ochrany a dlouhodobé hydrofobní úpravy u všech typů podlah v domácnostech, kanceláří, obchodě, skladech či pasážích či jiných prostorách. Námi používaná metoda Hybrid a Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je špičkou ve svém oboru a to především z hlediska efektivity a účinnosti čištění podlah od malých ploch až po velké  objekty bez jakékoliv úklidové a čistící chemie. Metoda Mosmatic Professional™ je postavena na principu využívající vysokotlaké technologie čištění. Stačí nám jen voda k úplnému vyčištění a vysoce kvalitní vosky či nano impregnace k povrchovému ošetření. Ušetříme Vám tak nejen práci, ale hlavně čas i peníze.

Leštění žulové podlahy

Renovace, čištění a údržba žulových podlah patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system) nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a leštění. HybridTwister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií s použitím čisté vody.

Renovace podlady a čištění žulové podlahy metodou Hybrida Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu.

Diamantový čistící systém žulových podlah firmy HTC se dělí na dvě různé metody:

Renovace žuly

Renovace žulové podlahy metodou Hybrid nabízí nové řešení pro renovaci kamenných a jiných podlah. Systém DCS Hybrid oživí poškozené a silně opotřebené podlahy. DCS Hybrid je jednoduché a ekologické řešení, které odstraní skvrny, škrábance a praskliny, jež vypadají jako pomerančová kůra, pomocí běžných čistících strojů a vody. Hybrid Black odstraňuje drobné rýhy, přesahující hrany, nadměrné opotřebení a skvrny. Hybrid Red připraví podlahu k čištění a leštění s kotouči Twister Professional™.

Čištění žuly

Čištění žulových podlah metodou Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister ProfessionalTM lze použít na většinu běžných podlahových materiálů, jako je například teraco, přírodní kámen, beton, vinyl a epoxid. Kotouče Twister Professional™ promění matný a opotřebený povrch na čistou a zářivě vyleštěnou podlahu. Kotouče Twister Professional™ nabízejí přednosti, které ocení jak poskytovatelé čistících služeb, tak majitelé podlah.

Kotouče Twister Professional používáme na většinu běžných podlahových žulových materiálů. Efektivní odstranění nečistot je dosaženo díky diamantovým kotoučům, které reagují na povrchu okamžitě. Běžné čistící chemické roztoky reagují na nečistotách až za delší dobu a někdy i velmi krátce, naproti tomu Twister Professional™ pad bude efektivně odstraňovat nečistoty nebo mastnoty mechanicky během normálního postupu s pomocí diamantů. Není třeba žádného extra času nebo úsilí.

Druhá vysoce účinná metoda profesionálního čištění různých podlah je prováděna metodou Mosmatic Professional™. Touto metodu nabízíme naším klientům na základě absolvovaného odborného školení a získaného certifikátu se zaměřením na profesionální tlakové čištění podlah.

Čištění žulové dlažby

Metoda Mosmatic Professional™ je profesionální a vysoce účinnou metodou ekologického čištění povrchů. Tato metoda je založena principu vysokotlakového čištění povrchů prostřednictvím vody s pracovní sílou kolem 250-ti barů.

Metodou Mosmatic Professional™ jsme schopni vyčistit níže uvedené povrchy:

Renovace žulových obkladů
 • Podlahy
 • Skladové prostory
 • Stěny
 • Stropy
 • Fasády
 • Konstrukce
 • Obklady a dlažby
 • Venkovní zámkové dlažby
 • Schody, chodníky a nájezdy
 • Terasy
 • Střechy
 • Zimní zahrady

Tato metoda pracuje s velmi vysokým tlakem vody prostřednictvím rotačních trysek, které v těsné a konstantní vzdálenosti od čištěného povrchu díky tlaku vodě dokáží udělat v okamžiku v podstatě zázraky. Celý proces hloubkového čištění se odehrává pod hlavním krytem hlavice, která jednoznačně zamezí rozstřiku nečistot a vody s to především díky okamžitému odsávání do velkoobjemového zásobníku.

Hlavní výhody hloubkového čištění metodou Mosmatic Professional™:

Čištění žulových obkladů
 • Vysoká účinnost
 • Okamžitá účinnost
 • Ekologické čištění tlakem vody
 • Okamžité odsávání nečistot
 • Okamžitý výsledek čištění
 • Totální odstranění nečistot
 • Regulovatelný tlak dle povrchu
 • Rychlé schnutí povrchu
 • Důkladná příprava na impregnaci
 • Rychlost a efektivita
 • Bezprašnost
 • Nevymývání křemičitého písku

Metoda Mosmatic Professional™ vyžaduje k realizaci pouze přívod vody a elektřiny 380V. V případě potřeby je zdroj elektřiny 380V zajištěn prostřednictvím externí elektrocentrály.

Ukázka realizace čištění povrchů metodou Mosmatic Professional™:

Renovace žulových schodů

Čištění žulových schodů

Následná úprava a povrchové ošetření žulových podlah je taktéž velice důležité.

Čištění přírodní žuly

Voskování a pastování podlah zabraňuje před nadměrným opotřebením a ušpiněním. Díky povrchové úpravě a vrstvě získá podlaha také vlastnosti proti uklouznutí a mnohem lépe se udržuje v čistotě. Základem procesu je velmi důkladné mechanické očištění podkladu případné odstranění starých polymerů – strhávačem vosků, neutralizace a vyschnutí, nanesení ochranné vrstvy.

Ukázka vizualizace technického procesu voskování podlah

Čištění venkovní žulové dlažby

Voskování podlah velmi učině předchází obrušování podlah od písků, prachu, pylu, otěrem při chůzi, a jiných nečistot. Tím vznikají mikropóry do kterých se dostává nečistota , která se velmi špatně odstraňuje. Tímto vlivem se podlaha stává matná, mění se barva a velmi špatně se čistí. Toto vše pravidelná péče a celoroční údržba vyřeší v předstihu a ke spokojenosti obou stran.

altVoskování a oživení barev žulpvé podlahy, přírodních kamenů z žuly, žulových dlažeb a obkladů či povrchů metodou a přípravky italské firmy TENAX zaručuje vysoce kvalitní výsledek:

Žulové podlahy a obklady:

 • Impregnace transparentním přípravkem – HYDREXtmavá /světlá žula
  • Vodě a olejům odpudivá impregnace pro vnitřní a vnější použití. Nemění přirozenou barvu kamene a je vhodný naleštěné materiály. Impregnace vyplní a uzavře mikropóry žuly včetně dodržení hydrofobního efektu “dýchání kamene”.
 • Impregnace transparentním přípravkem – PROTEXtmavá / světlá žula
  • Olejům a vodě odpudivá impregnace k ochraně žuly s příměsí křemičitanů či vápenců. Vhodná pro broušené, pískované či opalované žuly. Je vhodný pro použití ochrany žuly, kde dochází ke kontaktu s potravinami dle EU normy 90/128 ECC.
 • Impregnace se zvýrazňujícím efektem AGER– mokrý efekt žuly
  • Vodě a olejům odolná impregnace zvýražnující barvu kamene. Je vhodný na zatěžované místa (schodiště, vstupní místnosti aj.). Je odolná vůči slunečnímu zářenía nebledne + je zde anti-garaffity efekt.
 • Tekutý vosk pro zvýšený lesk CERA FLUIDA– lesklá  světá / tmavá žula
  • Vosková emluze určená k ochraně povrchu a zvýšení lesku či obnově ztraceného lesku. Obsahuje speciální vosky s vysokou schopností penetrace přinášející dlouhodobý a odolný efekt.

Čištění teras

Nano impregnace žulových podlah, žulových schodů s transparentním  hydrofobním a dlouhodobý, efektem, odolávající chemikáliím jako je savo a běžné úklidové přípravky obsahující chlór metodou NANOPROFESIONAL© je špičkovou povrchovou úpravou.

Voskování žulové podlahy

Nano impregnace metodou NANOPROFESIONAL© s hydrofobním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má super hydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Ukázka vizualizace technického procesu metody NANOPROFESIONAL©

Impregnace žulové podlahy

Díky metodě NANOPROFESIONAL© dochází ke spojení nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu.

Ukázka realizací

Čištění podlah, strojní čištění podlah

Nano impregnace žulové dlažby

Leštění, voskování podlah a nano impregnace podlah

Leštění žulových podlah

Ceník profesionálních služeb

Strojní mytí a zametání podlah metodou COLUMBUS™

 • Cena Kč/m2: od 4,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Horkovodní tlakové čištění podlah a spár metodou OERTZEN™

 • Cena Kč/m2: od 70,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Strojní čištění a leštění žulových podlah | Hybrid™, Twister Professional™ a Professional™

 • Cena Kč/m2: od 65,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Voskování podlah / Nano impregnace žulových podlah

 • Cena Kč/m2: od 85,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a typu povrchové úpravy).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

TIP: Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Vyčistím CZ