Renovace a čištění mramorových podlah

Renovace mramorové podlahy, čištění mramorové podlahy, leštění mramorové podlahy, renovace a čištění mramoru, čištění mramorové dlažby, renovace a čištění mramorových obkladů, renovace mramorových schodů, čištění mramorových schodů, čištění přírodního mramoru, čištění venkovní žulové dlažby, čištění teras, voskování mramorové podlahy, impregnace mramorové podlahy, nano impregnace mramorové dlažby a ošetření podlah včetně údržby podlahových materiálů patentovanou metodou Hybrid a Twister Professional ™. Renovaci, čištění a údržbu všech typů podlah jsme připraveni zajistit v regionu Praha, Čechy.  Renovace a čištění je vždy prováděno pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Renovace a čištění mramorových podlah

Potřebujete zajistit odborné a důkladné čištění mramorových podlah včetně impregnace ve Vašem bytě, domě, kanceláři či  komerčních prostorách ve Vašem regionu?

Čištění mramorových podlah Praha a okolí, čištění mramorových podlah Brno, čištění mramorových podlah Plzeň, čištění mramorových podlah Mělník, čištění mramorových podlah Česká lípa, čištění mramorových podlah Mladá Boleslav, čištění  mramorových podlah Liberec, čištění mramorových podlah Ústí nad Labem, čištění mramorových podlah Děčín, čištění mramorových podlah Kladno, čištění mramorových podlah Benešov, čištění mramorových podlah Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit ve Vašem regionu a Čechách do 48-mi hodin.

Námi používané metody profesionální renovace, čištění a impregnace podlah jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných strojů včetně profesionálních renomovaných čistících a impregnačních přípravků.

Speciální čištění podlah provádíme kombinací několika metod:

Čištění a renovace mramorové podlahy, přírodního mramoru, leštěného mramoru a spár, odstranění vodního kamene, fleků a skvrn, vyspravení prasklin a pukanců včetně pastování a voskování či nano hydrofobní impregnace a jiné oblasti, které řešíte jsme připraveni pro Vás zrenovovat a vyčistit včetně zajištění povrchové ochrany a dlouhodobé hydrofobní úpravy u všech typů podlah v domácnostech, kanceláří, obchodě, skladech či pasážích či jiných prostorách. Námi používaná metoda Hybrid a Twister Professional ™ DCS (Diamantový čistící systém) je špičkou ve svém oboru a to především z hlediska efektivity a účinnosti čištění podlah od malých ploch až po velké  objekty bez jakékoliv úklidové a čistící chemie. Stačí nám jen voda k úplnému vyčištění a vysoce kvalitní vosky či nano impregnace k povrchovému ošetření.  Ušetříme Vám tak  nejen práci, ale hlavně čas i peníze.

Čištění mramorové podlahy

Renovace, čištění a údržba mramorových podlah patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system) nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a leštění. HybridTwister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií s použitím čisté vody .

Renovace podlady a čištění mramorové podlahy metodou Hybrida Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu.

Renovace mramorové podlahy probíhá dle přesných zásad a postupů metody DCS Hybrid™:

Leštění mramorové podlahy

HTC DCS Hybrid™ | Twister Professional™:

 1. hybrid black
 2. hybrid red
 3. twister white
 4. twister yellow
 5. twister green
 6. twister green - highspeed polishing

č.1-5 kroků se provádí za mokra: 150 ot/min
č.6 se provádí za sucha: 1500 ot/min

Renovace a čištění mramoru

Diamantový čistící systém mramorových podlah firmy HTC se dělí na dvě různé metody:

Čištění mramorové dlažby

Renovace mramorové podlahy metodou Hybrid nabízí nové řešení pro renovaci kamenných a jiných podlah. Systém DCS Hybrid oživí poškozené a silně opotřebené podlahy. DCS Hybrid je jednoduché a ekologické řešení, které odstraní skvrny, škrábance a praskliny, jež vypadají jako pomerančová kůra, pomocí běžných čistících strojů a vody. Hybrid Black odstraňuje drobné rýhy, přesahující hrany, nadměrné opotřebení a skvrny. Hybrid Red připraví podlahu k čištění a leštění s kotouči Twister Professional™.

Renovace mramorových obkladů

Čištění mramorové podlah metodou Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister ProfessionalTM lze použít na většinu běžných podlahových materiálů, jako je například teraco, přírodní kámen, beton, vinyl a epoxid. Kotouče Twister Professional™ promění matný a opotřebený povrch na čistou a zářivě vyleštěnou podlahu. Kotouče Twister Professional™ nabízejí přednosti, které ocení jak poskytovatelé čistících služeb, tak majitelé podlah.

Čištění mramorových obkladů

Renovace mramorových schodů

Čištění mramorových schodů

Kotouče Twister Professional používáme na většinu běžných podlahových žulových materiálů. Efektivní odstranění nečistot je dosaženo díky diamantovým kotoučům, které reagují na povrchu okamžitě.    Běžné čistící chemické roztoky reagují na nečistotách až za delší dobu a někdy i velmi krátce, naproti tomu Twister Professional™ pad bude efektivně odstraňovat nečistoty nebo mastnoty mechanicky během normálního postupu s pomocí diamantů. Není třeba žádného extra času nebo úsilí.

Čištění přírodního mramoru

Čištění venkovní mramorové dlažby

 

 

Následná úprava a povrchové ošetření mramorových podlah je taktéž velice důležité.

Čištění teras

Voskování a pastování mramorových podlah zabraňuje před nadměrným opotřebením a ušpiněním. Díky povrchové úpravě a vrstvě získá podlaha také vlastnosti proti uklouznutí a mnohem lépe se udržuje v čistotě. Základem procesu je velmi důkladné mechanické očištění podkladu případné odstranění starých polymerů – strhávačem vosků, neutralizace a vyschnutí, nanesení ochranné vrstvy.

Voskování podlah > ukázka vizualizace technického procesu voskování podlah:

Voskování mramorové podlahy

Voskování podlah velmi učině předchází obrušování podlah od písků, prachu, pylu, otěrem při chůzi, a jiných nečistot. Tím vznikají mikropóry do kterých se dostává nečistota , která se velmi špatně odstraňuje. Tímto vlivem se podlaha stává matná, mění se barva a velmi špatně se čistí. Toto vše pravidelná péče a celoroční údržba vyřeší v předstihu a ke spokojenosti obou stran.

 Impregnace mramorové podlahy

Voskování a oživení barev žulové podlahy, přírodních kamenů z žuly, žulových dlažeb  a obkladů či povrchů metodou a přípravky italské firmy  TENAX zaručuje vysoce kvalitní výsledek:

Mramorové podlahy a obklady:

 • Impregnace transparentním přípravkem – HYDREXtmavý /světlý mramor
  • Vodě a olejům odpudivá impregnace pro vnitřní a vnější použití. Nemění přirozenou barvu kamene a je vhodný naleštěné materiály. Impregnace vyplní a uzavře mikropóry žuly včetně dodržení hydrofobního efektu “dýchání kamene”.Impregnace transparentním přípravkem – PROTEXtmavý /světlý mramor
  • Olejům a vodě odpudivá impregnace k ochraně mramoru s příměsí křemičitanů či vápenců. Vhodná pro broušené, pískované či opalovaného mramoru. Je vhodný pro použití ochrany mramoru, kde dochází ke kontaktu s potravinami dle EU normy 90/128 ECC.Impregnace se zvýrazňujícím efektem AGER– mokrý efekt mramoru
  • Vodě a olejům odolná impregnace zvýražnující barvu kamene. Je vhodný na zatěžované místa (schodiště, vstupní místnosti aj.). Je odolná vůči slunečnímu zářenía nebledne + je zde anti-garaffity efekt.Tekutý vosk pro zvýšený lesk CERA FLUIDA– tmavý /světlý mramor.
  • Vosková emluze určená k ochraně povrchu a zvýšení lesku či obnově ztraceného lesku. Obsahuje speciální vosky s vysokou schopností penetrace přinášející dlouhodobý a odolný efekt.

Nano impregnace mramorových podlah, mramorových schodů s transparentním  hydrofobním a dlouhodobý, efektem, odolávající chemikáliím jako je savo a běžné úklidové přípravky obsahující chlór metodou NANOPROFESIONAL©je špičkovou povrchovou úpravou.

Nano impregnace mramorové dlažby

Nano impregnace mramoru metodouNANOPROFESIONAL©s hydrofobním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má super hydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Ukázka vizualizace technického procesu metody NANOPROFESIONAL©

Nano impregnace mramoru

Díky metodě NANOPROFESIONAL© dochází ke spojení nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu.

Ukázky realizací

Čištění podlah, strojní čištění podlah

Strojní čištění podlah

Leštění, voskování podlah a nano impregnace podlah

Leštění podlah

 

Ceník profesionálních služeb

Strojní mytí a zametání podlah metodou COLUMBUS™

 • Cena Kč/m2: od 4,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Horkovodní tlakové čištění podlah a spár metodou OERTZEN™

 • Cena Kč/m2: od 70,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Strojní čištění a leštění mramorových podlah metodou Hybrid™ a Twister Professional™

 • Cena Kč/m2: od 65,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Voskování podlah / Nano impregnace žulových podlah

 • Cena Kč/m2: od 85,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a typu povrchové úpravy).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

TIP: Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Vyčistím CZ