Dopřejte svým kobercům pořádné wellness

Mít podlahy pokryté huňatými, nadýchanými koberci, které voní čistotou a zpestří interiér – to je nádhera. Jenže po nějaké době začnou být koberce špinavé, plné roztočů a prachu a prošlapávají se. Pak je nejvyšší čas dopřát jim očistnou kúru.

Kdo se do této namáhavé, ale potřebné činnosti nechce pustit sám, může si objednat profesionální čištění koberců. Odborníci přijedou až k vám domů, prohlédnou si celý byt, práci předem nacení a dohodnou si termín a zodpoví vám všechny otázky. A pak se vrátí a vše dokonale vyčistí, takže zašlé koberce díky moderním technologiím i šikovným rukám budou vypadat zase jako nové.

Impregnace samozřejmostí

Společnost Vyčistím CZ, která je jedním z největších specialistů na tuto oblast čištění, ale nezůstává jen u samotného důkladného umytí. Různým typům koberců přizpůsobuje i své technologie. A když je vše čisté a vydezinfikované, přichází na řadu fáze impregnace koberců, která zajistí, že vše zůstane krásné ještě celé týdny i měsíce po odchodu pracovníků. A nejen to, pro společnost je samozřejmostí i dezodorace koberců, což není úplně obvyklé. Ale výsledek rozhodně stojí za vyzkoušení.

Rychle a precizně

Vše je hotové během několika hodin a rozhodně poté nezůstávají skrz naskrz mokré koberce. Vyčistím CZ využívá techniku od britského dodavatele Vax Professional™, která dokáže krytiny dostat do téměř suchého stavu. A součástí jsou i antialergenní čistící prostředky, které si mnoho lidí oblíbilo díky jejich šetrnosti.

Zkrátka vše je velmi rychle a dobře uděláno, po pracovnících nezbude vůbec žádný nepořádek a vás to nebude stát ani čas ani síly. Jen nějaké peníze – ale vaše koberce takový „wellness" jistě ocení a bohatě vám tuto péči vrátí. Návštěvy pak budou jen žasnout, jakou to doma máte nádheru, která bude k nepoznání od těch nedávných zašlých a zaprášených pokrývek podlah.