Blog

Mějte dlažby zase jako nové!

Dlažby byly vždy znamením luxusu, a kdo si je pořídil, ukazoval tím jakýsi svůj společenský statut. Jenže žádná dlažba nevydrží věčně a někdy je dost těžké ji i řádně vyčistit, aby domu nedělala ostudu a dál krásně zářila. Pomoc je ale na dosah.

Číst dál...

Koberec zase jako nový!

Při pořízení nového koberce je každý nadšený, jak je krásný, měkký, rozzáří byt a celkově dodá domácnosti nádech pohody a klidu. Jenže jak čas plyne, každý koberec se postupně znečišťuje, šedne a ztrácí své pestré barvy. Vysávání nepomůže. Po čase je třeba sáhnout po čištění koberců, aby byly zase jako nové.

Číst dál...

Čištění a impregnace dlažby je velmi důležitým krokem za dokonalým vzhledem

Stejně jako dbáme i o celou řadu jiných materiálů, i o dlažbu, především potom o tu zámkovou, bychom měli důkladně pečovat. V tomto ohledu je dobré vědět, že je správnou cestou k tomu, aby bylo čištění a impregnace dlažby dokonalé, používat ekologické metody, a to od samotných postupů, přes konkrétní přípravky. V daném ohledu tak existuje několik patentovaných metod s dokonalými výsledky, a to například Mosmatic Professional, nebo metoda s názvem Nanoprofesional. Díky nim je tak samotné čištění nejenom technologicky správné, ale také výrazně účinné, a to s ohledem na jakékoliv typy nečistot, a jejich stáří.

Číst dál...

Nejenom interiér, ale i o exteriér domu je třeba náležitě pečovat

Mnozí lidí si jistě potrpí na to, aby to byl právě jejich byt, který je dokonalý. Na jednu stranu to je určitě dobrá cesta, ale na tu druhou je určitě správné zaměřit se i na samotný vzhled našeho domu. Pokud je to novostavba, určitě vypadá dobře. U starších staveb to již nemusí být tak pozitivní, jelikož prach a špína v samotném ovzduší se negativně podepíší na vzhledu fasády. A tak by právě čištění fasády mělo být prioritou každého majitele domu. A to ideálně pravidelně.

Číst dál...

Jak na vyčištění a údržbu nejenom zámkové dlažby?

V okolí rodinných domů není především zámková dlažba nic neobvyklého. Tvoří jednotlivé chodníky ke vchodům, nebo třeba i vjezdy do garáží, nebo části samotných zahrad. S tím vším souvisí jistě i samotný provoz, a tak kromě vlivů počasí mají na dlažbu vliv i další faktory. Je proto nezbytné se jednou za čas věnovat právě čištění zámkové dlažby, aby měla stále svůj dokonalý vhled. A problémy mohou být s čímkoliv – s různými skvrnami od oleje, běžnými nečistotami, nebo i s množstvím rostlin a mechů, které se nejenom ve spárách objevují.

Číst dál...

Víte jak čistit dřevěnou podlahu?

Dřevo je materiálem, který sice skvěle vypadá, ale zároveň potřebuje i dostatečně kvalitní údržbu. To vše samozřejmě z toho důvodu, aby si své vlastnosti – tedy vzhled či pevnost, mohlo uchovat co možná nejdelší možnou dobu. Tím naprostým základem je samozřejmě kvalitní čištění podlah. To sice můžeme realizovat sami, ale mnohem lepší volbou je obrátit se na odborníky. A to hlavně z důvodu, že kombinace jejich vybavení a kvalitních čisticích prostředků zanechá vždy dokonalejší výsledek, než pokud budeme podlahu čistit pouze mi sami.

Číst dál...

Odborné čištění čalouněného nábytku

Mějte svůj nábytek jako nový

Také máte svůj nábytek již delší dobu používaný, a jsou na něm vidět stopy tohoto použití? Abyste se před případnými návštěvami nemuseli stydět za to, jak nevzhledně vaše sedačka nebo křeslo vypadá, nemusíte ihned kupovat nové. Ideálním řešením je totiž nechat si jej vyčistit. A v tomto ohledu je tou správnou volbou odborné čištění čalouněného nábytku, jelikož jedině tak docílíte naprosto dokonalého výsledku. A ačkoliv si mnozí lidé říkají, že právě oni vše zvládnou sami, výsledek je určitě přesvědčí o tom, že kdyby se svěřili do rukou odborníků, dopadlo by vše zcela jinak, a samozřejmě lépe.

Číst dál...

Čištění koberců může být snadné a rychlé

Existuje několik druhů různých podlah nebo materiálů, které se na ně samotné pokládají. Tím nejběžnějším je samozřejmě koberec, který má doma snad každý. Záleží však na konkrétní rodině, na počtech lidí a na celkové namáhavosti daného koberce. Dříve nebo později se však z nového a čistého koberce může stát nevzhledný prvek, který rozhodně není třeba vyhazovat, jelikož ho do původního stavu dá čištění koberců, ideálně od skutečných profesionálů, kteří svému řemeslu rozumí a tak jsou schopni dodat dokonalou kvalitu a to za často velmi příznivé ceny.

Číst dál...

Čištění sedaček je vhodné nechat na skutečných odbornících

Jenom málokterý kus nábytku je ve většině domácností tolik využívaný, jako je právě sedačka. Právě na ní trávíte nejvíce času nejenom vy sami, ale také ostatní členové vaší rodiny, případně návštěvy. A to ani nepočítáme případné domácí mazlíčky. Při tomto náročném provozu není nic neobvyklého, že sedačka se dříve nebo později zašpiní, a je třeba se věnovat tomu, abychom jí opět dodali dokonalý a hlavně perfektně čistý vzhled. Ačkoliv se mnoho lidí pouští do čištění sedaček sami, rozhodně to není ta správná volba, jelikož málokdy mají takové vybavení a přípravky, jako profesionálové v tomto oboru.

Číst dál...