O nás

Centrum profesionálního čištění povrchů a odborné inspekce povrchů nabízí našim klientům a zákazníkům odborné a kvalitní služby v oblasti, čištění podlah, výškových prací, čištění dřevěných podlah, čištění kamenných podlah, čištění koberců, impregnace koberců, čištění sedaček, čištění kožených sedaček, impregnace sedaček, čištění matrací, čištění lustrů, mytí oken a další služby zajistíme v Praze a Čechách. Renovace, čištění a speciální úklidové práce jsou vždy prováděny pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy či jednateli firmy dle interních směrnic Diamond Professional™ a závazné a odborně způsobilé certifikace britského institutu IICRC™.

Centrum profesionálního čištění povrchů

Naší filozofií je nabídnout a poskytnou širokou škálu služeb v oblasti renovací, čištění a úklidu povrchů a prostor s použitím jedinečných a vysoce kvalitních prověřených úklidových, čistících a impregnačních přípravků a roztoků prostřednictvím námi proškolených a zkušených pracovníků v oblasti čištění a úklidu s použitím kvalitní a prověřené úklidové techniky.

Naším posláním je zajistit pro naše klienty zcela komplexní služby od renovace povrchů přes čištění a povrchové ošetření a impregnaci povrchů, interiérů, koberců, matrací a čalouněného nábytku až po profesionální mytí oken a žaluzií na zemi i ve výškách.

Čištění povrchů a jejich profesionální revitalizace a následná ochrana impregnace díky moderní době nově vyráběným materiálů je čím dál specifičtější obor s důrazem na odborně prováděcí znalosti zboží a materiálového znalectví provádí a realizační firmy VYČISTÍM CZ. Na základě této skutečnosti naše firma je držitelem a absolventem českých a mezinárodních odborně-realizačních školení u výrobců podlahových, fasádních, textilních aj. materiálů včetně školení u specializovaných výrobců a dodavatelů chemické a strojní technologie v rámci České republiky, Evropy a USA.

Čištění a odborná revitalizace povrchů jde ruku v ruce s filozofií firmy VYČISTÍM CZ. Naší hlavní filozofií je nabídnout a poskytnou širokou škálu služeb v oblasti revitalizace povrchů, čištění povrchů, revitalizace nemovitostí a prostor, renovací povrchů, čištění a úklidu povrchů a prostor s použitím jedinečných a vysoce kvalitních prověřených úklidových, čistících a impregnačních přípravků a roztoků prostřednictvím té nejlepší čistící a renovační technologie a přípravků prostřednictvím námi proškolených a zkušených pracovníků a profesionálního týmu v souladu s naších interním kodexem Diamond Professional™.

Posláním firmy VYČISTÍM CZ je zajistit pro naše klienty zcela komplexní služby v oblasti revitalizace a čištění povrchů od výškových prací, renovace povrchů přes čištění a povrchové ošetření a impregnaci povrchů, interiérů, koberců a čalouněného nábytku včetně revitalizace schodišť a podlahových materiálů na zemi i ve výškách včetně profesionální revitalizace budov a prostor v souladu s naších interním kodexem Diamond Professional™.

Čištění povrchůFirma VYČISTÍM CZ dlouhodobě spolupracuje a je členem české asociace úklidu a čištění. Naším společným cílem je vize a její naplnění, že dnešní úklidoví pracovníci by měli být vzdělanými odborníky, kteří vědí jak odborně správně, systematicky a kvalitně revitalizovat a ošetřit povrchy a nepoškozovat přitom ošetřované materiály ale ani naše životní prostředí! Hlavním cílem však bylo a stále je – posunout čištění a revitalizaci povrchů v myšlení naprosté většiny lidí z popelky, z podřadné a neuznávané činnosti na uznávané odvětví – řemeslně prestižní obor. Revitalizace – čištění a údržba povrchů není pouze odstranění viditelného nepořádku. Jde především o údržbu a ochranu svěřených hodnot a majetku.

Firma VYČISTÍM CZ je členem asociace IMFA od roku 2013 a její interní systém fungování a poskytování služeb je zajišťováno dle norem a standardů této asociace a naše interního kodexu Diamond Professional™. Asociace IMFA vznikla květnu roku 1980 ve Spojených státech amerických k ustanovení společnosti National Facility Management Association (NFMA). O rok později se z této organizace stala International Facility Management Association (IFMA), aby byl umožněn přístup Kanadě. Díky tomuto kroku došlo k dynamickému růstu této asociace. Evropa se s pojmem facility management setkává až na počátku 90. let (EuroFM). Mezi první země, které tento obor zaznamenaly, řadíme Velkou Británii, Skandinávské země, Francii a Benelux. O pět let později se tento obor rozšířil i do německy mluvících zemí. Česká republika byla prvním post-komunistických státem, který se zapojil do sítě Facility Manažerů IFMA (r. 2000).

Facility management

Facility management a revitalizace prostor dle organizace IFMA lze definovat jako „metodu, jak v organizaci sladit pracovní prostředí, pracovníky a pracovní činnosti. Cílem facility managementu je „posílit ty procesy v organizaci, pomocí nichž pracoviště a pracovníci podají nejlepší výkony a v konečném důsledku pozitivně přispějí k ekonomickému růstu a celkovému úspěchu organizace.

Naším cílem je naše klienty uspokojit a zrealizovat pro ně různou škálu jejich přání a potřeb od profesionální revitalizace povrchů a prostor – výškových prací – renovace povrchů a prostor až po čištění a údržbu prostor a materiálů za stranu naší firmy, aby klient nepotřeboval hledat další firmy pro zajištění nadstandardních úkonů, které běžné firmy neposkytují.

Firma VYČISTÍM CZ je držitelem českých a mezinárodních prestižních certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky údržby prostor a nemovitostí, úklidu, čištění povrchů, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, renovace kamene, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

INSTITUTE od inspection of cleaning and restoration®Firma VYČISTÍM CZ je držitelem lince inspekce a revize povrchových materiálů (textilie, kámen, beton, dlažba, fasádní povrchy, kůže, přírodní materiály, dřevo aj.) britského institutu INSTITUTE od inspection of cleaning and restoration®. Tato licence nás opravňuje k odbornému provádění revizi povrchů a materiálu v rámci revitalizace a profesionálního čištění povrchů jako profesionální aplikační a odborně způsobilou provádění firmu. Tato naše klíčová způsobilost je základem a zárukou výsledné kvality námi prováděných služeb dle firemního kodexu IICRC.

ADVANCED MATERIALS – JTJFirma VYČISTÍM CZ je prestižním partnerem a renomovanou certifikovanou prováděcí a aplikační firmou exklusivního výrobce nanotechnologií 2.generace firmy ADVANCED MATERIALS – JTJ . JTJ je inovační firma orientovaná na nanotechnologie. Zaměřuje se na oblasti nanočástic keramických oxidů a jejich praktického využití. Jejím cílem jsou inovace s mimořádným tržním potenciálem, vysokou přidanou hodnotou a uplatněním na globálním trhu. Tyto unikátní a prestižní produkty posouvají hranice současných možností v ochraně životního prostředí a energetice.

Služby firmy VYČISTÍM CZ a Vaše spokojenost s námi provedeným úkony je pro nás prioritní. Jsme si vědomi, že v tomto oboru se nedává šance dvakrát. Z tohoto důvodu stále modernizujeme naše technologie, vytváříme a inovujeme nové a stávající technologické postupy v oblasti revitalizace a čištění povrchů, vyhledáváme nové kvalitní přípravky a nástroje, abychom dostáli našeho závazku Vaší spokojenosti a vytvářeli skutečné hodnoty a prestižní práci a požadovaný výsledek v souladu s naších interním kodexem Diamond Professional™.

Komplexnost revitalizace nemovitostí

Proč firma VYČISTÍM CZ

 1. Komplexnost revitalizace nemovitostí
 2. Profesionální zázemí a přístup
 3. Administrativní zázemí a agenda
 4. Metodická prováděcí odbornost
 5. Řemeslná praxe, zkušenost v oboru

Prestižní reference firmy

 1. Immohold group a.s.
 2. Stát ČESKÁ REPUBLIKA
 3. CTP park invest a.s.
 4. CPI Group a.s.
 5. Akademie věd ČR

Na základě dlouholetých a prestižních zkušeností zabezpečíme bezproblémovou údržbu Vaší nemovitosti, revitalizaci povrchů a prostor, čištění a ochranu povrchů a materiálů od A do Z. Vaše volba naší profesionální firmy naším prostřednictvím optimalizuje Vaše náklady se zachováním vysoké kvality a VIP klientského komfortu.

Firma VYČISTÍM CZ a její prestižní přístup je vždy založen na vstupních konzultací s naším zákazníkem. Vstupní konzultace provádění odborných a řemeslných prací je interním standardním postupem naší firemní filozofie. Cílem vstupní konzultace je především zjištění níže uvedených kritérií:

 • Rozsah činnosti a rozsah prací v místě realizace
 • Náročnost provedení úkonů a požadovaného výsledku realizace
 • Termín provedení a stanovení potřebného času realizace
 • Podmínky k provádění profesionálně řemeslných prací
 • Specifikace jednotlivých úkonů v čase a časový rozvrh realizace
 • Finanční kalkulace a rozpočtové a finanční podmínky realizace

Řemeslných prací

Firma VYČISTÍM CZ a naši profesionální partneři a dodavatelé pro ČR a SR

Naše firma spolupracuje s výhradně prověřenými dodavateli kvalitních profesionálních pomůcek a vybavení pro provádění našich činností a revitalizací – čištění a ochrany povrchů.

Našimi prestižními partnery a výhradními dodavateli jsou především níže uvedené firmy a značky:

 • ADVANCE MATERIALS
 • DEMA DEKOR CZ
 • HP TRADING CZ
 • HYLA TRADING CZ
 • MOSMATIC AG
 • UNGER SYSTEM
 • ANKER TECHNOLOGY
 • NANO PROFESIONAL
 • REDIMAX & HTC SYSTEM
 • KRÄNZLE ČR
 • AKEMI SYSTEM
 • BIERCHMEIER SYSTEM
 • DR. SCHUTZ
 • FINALIT
 • PROCHEM
 • 3M CZECH
 • EUKULA
 • VAX UK

TIP: Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Vyčistím CZ